Nickas Jonas Sukūrė “Sundance” kino festivalį “Legit Tween Madhouse”

Nors Superstorm Jonas sugriaudė rytinę pakrantę per savaitgalį, Parko mieste, Jutoje, užsidegė dar Jono audra. Tiesą sakant, Nickas Jonas atvyko į miestą Sundance Film Festival, kad propaguotų savo galingą brolijos drama, Ožka, kuris premjera vyko penktadienio naktį bibliotekos centro teatre. Ir tai buvo dvigubai Jonas: jo vyresnysis brolis Joe prisijungė prie Niko, kad švęstų savo mažojo brolio vaidmenį smurtinėje, fratty indie.

Beveik iš karto, visur, kur nuėjo “Jonas Brothers”, po jaunų mergaičių minios, turėjusios savarankiškų lazdų ir “iPhone”, buvo pasirengusios greitai įsidarbinti. Jis tapo toks įprastas, kaip penktadienį ir šeštadienį pavertė žaidimu “Kur dabar yra Jono broli?”

Beveik laikas #goat metu # sundance2016 premjera

Nuotrauka paskelbta @ nickjonas

SUSIJĘS: Kristeno Stewarto patiekalai jai suskubo apie vaidmenį Tam tikros moterys Sundance

Siaubo prasidėjo penktadienio vakarą premjeroje, kur jis atvyko, pasipuošdamas pilkais kailis. Mes pastebėjome merginas, stovinčias linijoje ilgiau nei valandą, tik norėdami patekti į bilietų laukimo sąrašą, ir mes girdėjome garsiai gąsdinimus vieną kartą viduje, kai Nickas pastebėjo, sėdėdamas prie nugaros su likusia dalimi. Mes nesame tikri, ar jie suprato, kokie jie buvo. Filmas, pagrįstas Brado krašto memuarai to paties pavadinimo, kyla klausimų apie tai, ką vyriškumas tikrai reiškia per du brolių istorijas: Bradą (kurį vaidina didėjanti žvaigždė Benas Schnetzeris) ir jo vyresnysis brolis Brettas (Nickas Jonas).

Jis prasideda nuo vidurinės mokyklos absolventų Brado, kurį žiauriai užpuolė du miestai, palikdami Bretto britų namus, o tai palieka Bradą sugadintą ir savaiminį nepasitenkinimą. Praėjus keliems mėnesiams, kai Bradas yra kolegijos pirmakursis, Brettas verčia jį įkeisti tą pačią fratą. Manydamas, kad jis atrinks stiprybę brolystėje, Bradas atskleidžia grupių minčių ir vilkų pakuotės mentaliteto trūkumus, kuriuos rodo kai kurios žiauriausios akimirkos, kurias kada nors pamatysite ekrane. Vėliau Brettas, kuris supranta, kad žiaurumas turi baigtis.

Ožka
Ethan Palmer

Kartais vaikinuko smurtas buvo pernelyg sunkus žiūrėti. Bet tai nesvarbia jo gerbėjai. Po premjeros, kai režisierius Andrew Neel pristatė grojimą, beveik kiekvienas telefonas pasirodė užfiksuoti Jono paveikslėlį. Neel turėjo išprovokuoti auditoriją, kad iš tikrųjų užduoti klausimą peržiūrint klausimą ir atsakymą, o ne tiesiog fotografuoti.

SUSIJĘS: Nickas Jonas ir Demi Lovato “Victoria’s Secret” 2016 m. “Swim Special”

Šeštadienį Storm Jonas padvigubėjo. Pirma, Nickas visą dieną apklausė spaudos reklamą, taip pat ir su mumis “Acura Lounge”, kur jis labai rimtai aptarė, kaip jis nori prisidėti prie persvarstymo vyriškumo. Jis taip pat atrodė aptakus žemiau Lamarque paltai. 

“Šis klausimas yra kažkas, apie kurį sužinojau filmo kūrime,” – sakė jis. “Aš neturėjau kolegijos patirties. Mano brolijos baimės ir brolystės apšvita būtų kilusi iš mano brolių ir mūsų patirties. Jis taip pat buvo iš televizoriaus Karalystė kad aš darau apie “MMA” (mišrių kovos menų) treniruoklių salę, kurioje ten yra žiogas, o ten yra konkurencinis pobūdis, kuris tikriausiai kyla dėl nesaugumo “(1 ir 2 metų sezonai Karalystė Galima srautą per directv.com.)

“Tai darydamas aš norėjau eiti į šią kelionę ir būti tokia pat žinia kaip moksleivis ir klausimai, kuriuos mes prašome tiek pat kaip laivas, kad pasakytų istoriją ir pateiktų klausimus”, – sakė Jonas. “Kad ši istorija pasakyta, labai svarbu. Aš tikiuosi, kad pokalbis toliau vystysis, ir bet kuris mano gerbėjas, kuris eina į jį, palieka daugybę klausimų ir skirtingo pasaulio požiūrio. “

Būdamas žinomas kaip brolis taip pat padėjo informuoti apie jo charakterį. “Aš matau daug mano brolio Joe” Brett “, o kartais mano” Brett “pasirodymas yra Joe atspindys”, – sakė jis. “Mano broliai privertė mane pasimėgauti, o tada grąžinti. Pasipuošusios entuziazmo ir įspūdžių momentai buvo beveik per daug realūs “.

Nikas Jonas - Joe Jonas - Sundance
Neilsonas Barnardas / “Getty Images”

Nors filmo tema paskatino mūsų diskusiją būti giliai rimta, vos keletą pėdų, ji buvo tokia linksma, kokia galėjo būti merginoms, laukiančioms už durų, tikėdamasis pažvelgti į žvaigždes. Kai jis galiausiai išėjo, smegenys buvo auskarų vėrimas.

SUSIJĘ: 9 kartus Nikas Jonas paėmė savo solo karjerą į kitą lygį

Nikas Jonas - Sundance - Embed 1
Joe Scarnici / “Getty Images”

Jo gerbėjai iš tikrųjų sekė jį ten, kur jis eidavo tą dieną į viršų ir žemyn Main Street, lankydamas beveik kiekvienoje žiniasklaidos salėje, už jos ribų Ožka vakarienė ir, galiausiai, Tao vėlai naktį, kur jis su Joe naktį išdalino su draugu Sofija Bushu.

Geros kartos praeitą vakarą su draugu @sophiabush prie #goat ir @ craigsla vakarėlyje # sundance2016

Nuotrauka paskelbta @ nickjonas

Tačiau taip greitai, kaip ir du filmai “Jonas Brothers”, dominavo pokalbyje “Sundance”, o tai buvo tik vienas populiariausių sekso simbolių “Z-Generation Z”. Kaip ir bet kuri audra, jie persikėlė, palikdami daug ramesnį, tylesnį miestą.