Nick Cannon sako, kad tai yra pats Diva dalykas, kurį Mariah Carey padarė

Mariah Carey visiškai prisiima atsakomybę už tai, kad ji yra dva, ir mes ją myliu.

Bet kas yra didžiausias dalykas, kurį ji kada nors padarė? Pasak buvusio vyro Nicko Cannono, gimsta poros 5 metų merginos, Marokas ir Monroe. Per pasirodymą Wendy Williams Šiandien rodomi žvaigždės atvirai apie jo santykius su dainininke, kaip jie daro bendro tėvystės darbą ir savo dieviškąsias tendencijas. Paklaustas klausimą “Koks labiausiai dievas dalykas, kurį jūs kada nors matėte Mariahą?” Jis greitai atsakė: “Turi dvynių,” jis juokais sakė. “Ji uždarė visą ligoninę”.

“Kai jie buvo gimę, ji privertė mane žaisti savo muziką, kai jie išėjo”, – tęsė Cannon. “Tai buvo fantazija. Jie šoko” Fantazija “.”

Nepaisant jų suskaidymo 2014 m. Ir paskesnių santuokos nutraukimo praėjusiais metais, Carey ir Cannon lieka artimi draugai. Pora dažnai dalijasi nuotraukomis “Instagram”, kurie žiūri į šeimą, nors jis primygtinai reikalauja, kad jų santykiai būtų griežtai platoniška. “Čia nėra nieko, bet besąlygiškos meilės”, – pasidalino jis. “Aš turiu omenyje, kad ji nuostabi, bet, žinoma, aš pagarbiai. Aš vaikams įlieju ir einu namo”.

#bedtimestories #demkids #family @nickcannon

Pasidalijama Mariah Carey (@mariahcarey)

Velykos su #demkids #moments #rocandroe #easter #family ������������ @nickcannon

Pasidalijama Mariah Carey (@mariahcarey)

“Aš jaučiuosi kaip tada, kai du žmonės yra santykiuose, tai turėtų būti apie augimą”, – sakė jis apie jų suskaidymą. “Tai turėtų būti situacija, kai kiekvienas žmogus tampa geresniu žmogumi santykiuose. Taigi, kai jūs atsidursite taške, kuriame nebebus augimo, o jūs nepagerinsite vieni kitų … Man atrodė, kad tai tikriausiai geriausia, ypač mūsų vaikams, nes jie yra pirmasis prioritetas, jei galėčiau būti geriausias žmogus ir geriausias tėvas iš to namų “.

SUSIJĘS: Hallelujah! Mariah Carey dirba naujojoje muzikoje

Čia nėra blogo kraujo.