Nėščia Mila Kunis lieka tikra savo “Boho-Chic” jautrumo ir jos naujausio “Street Style Look”

Milano Kuniso motinystės stilius yra toks pat kaip antrasis nėštumas, kaip ir jo pirmasis. Tačiau ji neseniai atskleidė, kad šiuo metu ji yra šiek tiek kitokia mama. “Aš pamiršau, kiek toli buvo šiandien”, – sakė ji Pramogos Tonight. “Manau, kad su pirmuoju, jūs taip įsimylėjote su pradine patirtimi, kad nuolat tikrino programą,” koks vaisių dydis yra kūdikis, ar tai yra vynuogių ar avokadų dydis? Dabar aš, kaip, “Palauk, kiek toli aš esu?”, – sakė ji. “Tu esi užsiėmęs po kito ir dirba visą darbo dieną”.

Jos naujausias išvaizda, kurią ji dėvėjo Los Andželo, Kalifornijos valstiečių, laidotuvėse, puikiai suderino jai reikalingą komfortą ir stilių. Rankuota, ilga rankovių suknelė taip pat atneša rimtai retro vibes-tinkamas, nes ji susitiko su vyru Ashton Kutcher, kai jie buvo costaries ant Tai “70s šou”. Mums patinka pėdsakai ant pečių ir prarandama tekanti struktūra, kuri puikiai suporuota su jos baltais Stan Smith sportbačiais.

VIDEO: “Mila Kunis” keičiasi atrodo

 

Kunis neabejotinai buvo užsiėmęs savo vasaros filmuotojais, Blogos mamos, ir rūpintis savo beveik 2 metų dukra Wyatt atgal namuose. Laimei, jos vyras ten buvo su ja kiekvienu žingsniu. “Mes norime būti žmonėmis, kurie žino, ką daryti, kai vaikas verkia, kad kūdikis nekristų”, – sakė Kutcher’as kalbėjimo šou vyresniesiems Ellen DeGeneres’ui. “Mes norime žinoti, pavyzdžiui, kai ji daro šiek tiek veido ar kažką, mes norime būti emociškai su ja susieti”.