Nėščia Kylie Jenner buvo Kris Jennerio Kalėdų vakarėlyje ir čia įrodyta

Tai yra klausimas, kad visose šventėse milijonus amerikiečių namus kenčia: kur pasaulyje yra Kylie Jenner?

Per pastaruosius keletą mėnesių 20 metų senumo realybės televizijos žvaigždė ir grožio muziejus išlaikė pernelyg mažą profilį. Daugelis gerbėjų spėliojo, kad jos didelė nėštumo atsiskleidimas įvyks Kalėdų dieną, kai Kardašiečiai pasidalins 25-ąja ir paskutine atostogų kalendoriaus įvairove. Deja, nuotraukose nebuvo Kylie.

Ir nors mes matėme, kad Kylie įsitraukė į didžiąją seserį Khloe Kardashianą dėl šeimos kalėdinių rytų šventinių renginių, ji iš tikrųjų pasislėpė nuo dėmesio centro – iki šiol!

Dar kartą, Chloé dėka, mes taip pat žinome, kad Kylie iš tikrųjų nebuvo slėpėsi dėl Kriso Jennerio didžiojo Kalėdų išvakarių. Tiesą sakant, Kylie buvo visų veiksmų viduryje, kur Kendall Jenner, Kris Jenner ir Khloé visi atrodė nieko, bet neįtikėtinas.

Linksmų Kalėdų!!!!! Linkiu jums visiems ir tavo šeimoms daug džiaugsmo laimės, taikos ir sveikatos … myliu tu vaikinai !!!!!!!! #christmas #blessed #ohholynight @khloekardashian @kendalljenner

Kris Jenner (@ krisjenner) bendrai paskelbta žinia

SUSIJĘS: Žiūrėkite kiekvieną nuotrauką iš Kardashianų 25 Kalėdų dienos

Antradienį Chloé paėmė į “Snapchat”, norėdamas pasidalyti fotografijų stendo vaizdais iš didžiojo “bash”, o du vaizdai atskleidžia tai, ką atrodė Kylie. Vaizdų metu Kylie siūlo kameriniam kameriniam šypsenui, dėvėdama juodą odinę striukę ir iškeldama šalia Chloé.

KJ
Khloekardashian / Snapchat

KJ
Khloekardashian / Snapchat

Taip, mes negalime tiksliai matyti augančio kūdikio smūgio šiose nuotraukose, bet mes tiesiog džiaugiamės, kad Kylie praleido laiką su šeima ir nesinaudoja solo.