Nėščia Khloe Kardashian paima N.Y.C. “Curve-Hugging Top” ir “Skinny Jeans”

Praėjus vienai dienai po naujienų pasirodė, kad Khloe Kardashian laukia kūdikio berniuko su vaikinu Tristanu Thompsonu, realybės žvaigždė pasitraukė, žiūri sunkiai, kaip gali būti, kai filmuojasi N.Y.C.

Garsioji amerikiečių įkūrėja, viena iš trijų jos garsiosios šeimos narių, šiuo metu tikisi, pristatė savo grafikos įgūdžius pora violetinių skurdžių džinsų, juodo “Fleur du Mal” korseto viršaus (230 dolerių; net-a-porter.com) , juodos juodos kailio paltai ir rausvos Christian Louboutin batų juostos (parduotuvė panašaus stiliaus prd_id = 845524447080176) “Kardashian” pridūrė spalvų purslųsi alyvuogių drabužiais , dešinėje rankoje – nenustatytas “Starbucks” gėrimas.

Chloe Kardashian Baby Bump
247PAPS.TV / “Splash” naujienos

Tai viena karšta mama-to-be!

Nuo Žmonės praėjusį mėnesį patvirtino 33 metų nėštumą, ji ir toliau vadovavo aktyviam ir viešajam gyvenimui. Ji, atrodo, yra “viskas” dėl lieso džinsų plakiruoto nėštumo ir, atsižvelgiant į tai, kad ji valdo džinsinio audinio liniją, mes tikimės ne mažiau.

Tačiau jos mažoji sesuo Kylie Jenner padarė keletą viešų pasirodymų, nes jos nėštumo naujienos buvo globalios, ir ji pasirinko maištus drabužius kiekvieną kartą, kai ji turi pasitraukė.

Kar-Jenner asmeniškai nepatvirtino nėštumo.