Nėščia Jessica Alba drapes Jos kūdikis Bump į atspalvių rožinė

Jessica Alba artėja prie savo vaikystės datos Nr. 3, tačiau ji neleidžia nėštumui ją sulėtinti. Laukianti žvaigždė buvo pastebėta kai kur atostogų apsipirkti šeštadienį, atrodanti gražiai ir poliruoti atspalviais rožinės spalvos.

“Alba” dėvėjo tvirtą “Aritzia” sukneletinę rožinę “Aritzia” suknelę ($ 65; aritzia.com), kuri nukentėjo tiesiai po keliu ir apkabino savo kūdikio smūgį, apsipirkdama “Beaver Hill” “Rodeo Drive” su draugu. Ji sujungė apvalkalu su rausva ir balta juosteliu dusteriu, šiek tiek ilgesnė už savo suknelę, ir per savo krūtinę peržengė individualų rausvą “Madewell” krepšinio maišelį ($ 128; madewell.com).

Lapkričio mėn 25, 2017

“Alba” dėvėjo tvirtą rožinę suknelę, apsipirkdama “Beaver Hill” “Rodeo Drive” su draugu. Ji suporavo apvalkalą su rausva ir balta juosteliu dusteriu ir per savo krūtinę perėmė individualų rausvą “Madewell” krepšinio maišelį ($ 128; madewell.com). Netrukus buvusi trečioji mama atsitiktinai pasirodė poros baltos slydimo krepšyse (parduotuvėje panaši pora) ir pridedama prie rudos atspalvių pora ir auskarai.

GAMR / BACKGRID

Netrukus buvusi trečioji mama atsitiktinai pasirodė poroje baltos slydimo sportinėse krepšyse (parduotuvėje panaši pora čia) ir įtraukta į vestuvių juostos “Seafolly” atspalvių pora ($ 80; seafolly.com) ir auskarai.

“Alba” šiais metais paskelbė “Instagram” apie nėštumą ir spalio mėnesį ji atskleidė, kad tikisi berniuko, kuris pirmą kartą yra su savo “Cash Warren”. Pora dalijasi dviem dukromis, 9 metų garbės Marie ir 6 metų Haven Garner.

SUSIJĘS: Jessica Alba “Chicest Maternity Looks”

“#Oficialiai skaitomas #babyboy #cantwaittospoilhim #hugsandkissesforlife #soontobemamaofthree”, Alba rašė hashtags šalia saldus Instagram post.

@ cash_warren ir aš negalėjau būti labiau malonu pranešti … �� �� # # # # # # # umber umber umber umber umber ed ed ed ed ed ed # # y y y y # # # # w w w w w ait ait ait po po po il him him him him # # h h h h h h

Jessica Alba (@ jessicaalba) bendrai paskelbta žinia

Negalime palaukti, kol patenkins savo naują priedą.