Nėščia Daphne Oz Goes Nude “Empowered Mirror Selfie”

“Daphne Oz” visiškai aprėpia savo 38 savaičių nėštumo figūrą.

“Instagram” poste antradienis, buvęs “co-host” Kramtyti nuėjo nuogas į nuotrauką, kuri pademonstravo jos augantį kūdikio smūgį. Ir žinia, kuri buvo kartu su veidrodžiu vonios kambarys selfie suteikė galimybę visoms moterims tikėtis ar ne.

TK
John Lamparski / WireImage

“Dabar mes esame labai arti”, Oz parašė antraštėje. “193 pėdos (taip sako mano gydytojas – aš neturiu skalės). Apskritai ne visi kūdikiai. Bet aš nusprendžiau pasidalinti ja su visais jums, nes moteriškas kūnas yra vertas tiek daug daugiau, nei objektyvumas, tikrinimas, palyginimas, neapykanta … mes darome tiek daug šioje odoje. Mes visi turime sudėtingus santykius su istorija, kaip mums patogiai gyventi ir jį valdyti “.

Ji tęsė: “Mina buvo ilga kelionė į priekį ir atgal į priekį ir į priekį. Tada tokie momentai yra puikus dvilypumas: sunkus ir lengvas, išsekęs ir įkveptas, nepripažįstamas, bet aiškiai manęs (ir kažkas kitas) . Šios pastarosios kelias nėštumo savaites pasidarė taip greitai ir lėtai, ir man buvo daug apie tai galvoti “.

✨��✨well … mes esame labai arti dabar. 193 svarai (taip sako mano gydytojas – aš neturiu skalės). galiausiai ne visi kūdikiai. atsižvelgiant į šią nuotrauką praeitą vakarą, tai tik buvo mūsų šeimos nariai – turiu koliažą kiekvienam kūdikiui, augančiam mano pilvoje, ir pabandyti parašyti sau mažus priminimus apie tai, ko jaudinosi žinoti jų judesius, ir jaudulį laikyti juos viduje mane kol aš susipažinsiu su faktiniais žmonėmis, kurie atsiras. bet aš nusprendžiau pasidalinti ja su visais jums, nes moteriškas kūnas yra vertas tiek daug daugiau, nei objektyvumas, kontrolė, palyginimas, neapykanta … mes darome daug šio odos. visi turime sudėtingus santykius su istorija, kaip mums patogiai gyventi ir jai priklauso. mano ilga kelionė į priekį, atgal ir atgal. ir tada yra tokių akimirkų, kurie yra puikus dvilypumas: sunkus ir lengvas, išnaudotas ir įkveptas, neatpažįstamas ir vis dėlto aiškiai manęs (ir kažkas kitas). šios pastarosios kelias nėštumo savaites praėjo taip greitai ir lėtai, ir man buvo įdomu daug. Aš jaučiu, kaip jūs, vaikinai, galvojate apie šias mintis. BIG LOVE !! ❤️

Pasidalijamas D A P H N E O Z (@ daphneoz)

Oz prisijungia prie moterų, kurie nėščia pagimdė, pavyzdžiui, Kim Kardashian West, Demi Moore ir Doutzen Kroes. Ji parodė, kad ji ir vyras John Jovanovic laukė savo trečiojo vaiko Kramtyti atgal birželį; jie jau tėvai yra 3 metų filomenai ir 2 metų Jovan.

krikštytis Johnny Boy šiandien! jis buvo apgailėtinas, nes mes turėjome jį pažadinti iš savo nosies, bet jis jo baltame tuxe ir turėdamas šią dieną su mūsų šeima buvo grynas auksas ✨��✨

Pasidalijamas D A P H N E O Z (@ daphneoz)

Mes taip įkvėpėme Ozo stiprybės – šiandien skaitydami savo galingą postą, mes šiek tiek daugiau myliu į mūsų kūnus..