“New Shopping Obsession”: & kitos istorijos atveria savo pirmąją JAV parduotuvę šiandien

Panašu, kad “H & M” planuoja perimti! “Mega” mažmenininkas, paskelbęs šių metų rugpjūtį, pristatė Amerikoje savo aukščiausio rango sesers prekės ženklą “COS”, nuo to laiko atidarė pirmąją vietą savo populiariosios “Spinoff” etiketės “Other Stories” JAV.

Atidarykite savo apsipirkimo malonumą, pradedant šiandien Niujorko SoHo rajone, “& Other Stories” tikrai pritraukia didelį pėsčiųjų eismą. 6 400 kvadratinių pėdų parduotuvė yra pagrindiniame nekilnojamojo turto ruože (575 Broadway) ir atlieka visą pasirengimo drabužių, batų, rankinių ir papuošalų asortimentą. Kainos, šiek tiek didesnės už H & M ir šiek tiek mažesnės nei COS, labiausiai atitinka parduotuves, tokias kaip “Zara” ir “Topshop-” ir “Kitos istorijos”, yra labiau kuretruojamos (skaityti: mažiau sudėtinga) elementų pasirinkimas, bet yra universalus. Jų kolekcijos sukurtos pagal įkvepiančias mados istorijas, pradedant nuo poliruoto pritaikytų kūrinių iki įtikinamų bohhemiškų dizainų, sukurtų siekiant suteikti begalinį stiliaus pasirinkimą..

Ne NYC? Nereikia panikos. Be to, parduotuvė pradėjo prekiauti JAV elektroninės komercijos svetainę. Peržiūrėkite ir kitus istorijas apie stories.com dabar.

FOTO: Mėnesio verta nuostabių kritimo aprangos idėjų