“New Mom” ​​”Chelsea Clinton” dėvi spausdintą “Frock” vaizdui išvaizdą

Pamiršk apie nėštumo švytėjimą, “Chelsea Clinton” turi naują mamos švytėjimą! Kandidato į prezidentus Hillary Clinton 36 metų dukra gimė antrą vaiką, Aidaną, tik keletą mėnesių atgal birželio mėnesį, tačiau nauja mama atrodė tiesiog spinduliuojanti savo gėlių apranga, nes ji bendrai vyko Vaizdas šiandien.

“Chelsea” dėvėjo struktūruotą juodą suknelę su raudonos ir baltos spalvos spausdinimu, suporuota su paprastais nudeštais siurbliais, kad pokalbių šou pasirodytų kaip ypatingas svečias. Ji pasirinko minimalų makiažą ir kartu sutelkė savo grožio išvaizdą su šviesiai raudonąja lūpa, nes jos plaukai laisvai judėjo aplink savo veidą, eidami tiesiu stiliumi: elegantiška ir rafinuota.

“Tikiuosi, kad mano vaikai taip didžiuojasi manimi, kaip ir mano mama”. – “Chelsea Clinton” #TheView #HillaryClinton # View20

“The View” (@ theviewabc) paskelbta nuotrauka

Kalbant apie pasirodymą, Clinton aptarė, kaip dviejų jaunų vaikų motina padarė ją vertinti savo mama, kad daug daugiau.

“Aš turiu du mažus vaikus: Charlotte, kuris šį mėnesį pasirodo 2 metai ir savo ančiuko brolią Aidaną, kuris turi 2½ mėnesius”, – sakė “Chelsea”. “Tikiuosi, kad mano vaikai taip didžiuojasi manimi, kaip ir mano mama kada nors”.

SUSIJĘS: “Chelsea Clinton” ir “Ivanka Trump”: kaip jų vestuvės suka į viršų?

Toks saldus šeimos momentas! Galite pasakyti “Chelsea” vienintelę palaikomą dukrą.