Neįtikėtinai “Chic” raudona, balta ir mėlyna aksesuarai liepos 4 d. Savaitgaliui

Jei esate užsikimšęs tuo, ką dėvėti ketvirto liepos savaitgalio dieną, žinokite, kad galite įpūsti savo išvaizdą su U.S.A. pasididžiavimo doze, nežiūrėdami, gerai, lipni. Svarbiausia, kad švelnus atostogų apipavidalinimas kartu atitiktų jūsų poreikius, kad būtų galima nuvilti nuotaiką, todėl praleiskite raudoną, baltą ir mėlyną bei amerikietišką vėliavą, pasidarykite viršūnių ir pasirinkite raudoną siurblį arba mėlyną sakinį rankinė.

Tarp mūsų mėgstamiausių kūrinių, kurie privalo pradėti fejerverkų šou, yra “Charlotte Olympia” “Liberty” sandalai aukščiau (1 959 $ charlotteolympia.com), kurie yra iš “Olympia” išskirtinės “Around the World” kapsulių kolekcijos. Kainos, mes žinome, bet ateiti, kaip tobulas? Perskaitykite, kad įsigytumėte daugiau mėgstamiausių (ir labiau įperkamų!) Raudonų, baltos ir mėlynos spalvos kirtiklių, kad puikiai papildytumėte bet kokį Liepos ketvirtą aprangą.

SUSIJĘS: Raudonos, baltos ir mėlynos kokteilių demonstravimas jūsų liepos 4 d. Vakarėliui

Raudona

Raudona White and Blue Accessories
Mandagumas

1. Senovės graikų sandalai, 185 doleriai; nordstrom.com. 2. Švilpukai, 75 doleriai; whistles.com. 3. Tory Burchas, 395 dol.; shopbop.com. 4. “Aquazzura”, 695 USD; shopbop.com. 5. A.J. “Morgan”, 24 dol.; nordstrom.com.

Balta

Raudona White and Blue Accessories
Mandagumas

1. Vince Camuto, 228 USD; bloomingdales.com. 2. Kate Spade Niujorkas, 68 $; nordstrom.com. 3. Treneris, 250 $; nordstrom.com. 4. Teorija, 295 $; theory.com. 5. Elžbieta ir Džeimsas, 180 dolerių; shopbop.com.

Mėlyna

Raudona White and Blue Accessories
Mandagumas

1. H & M, 40 $; hm.com. 2. BaubleBar, 34 $; baublebar.com. 3. Joie, 285 $; joie.com. 4. Loeffler Randall, 250 $; shopbop.com. 5. Todas, 475 USD; nordstrom.com.

Redaktoriaus pastaba: liepos 4 d. Aš einu į restoraną palei NYC “East River”, kur turėtų būti aiškiai matomas fejerverkų šou. Turiu dėvėti balto bepagelės kombinezoną su apykaklės iškirptės ir metalo rožinės spalvos auskarų sandalų (norėčiau galvoti, kad mano batai bus flirtuoti su fejerverkais idėja). Taigi, aš turiu baltas žemyn, glitzy metalo aksesuaras čekyje, o mano plaukai yra tamsiai raudoni (ar tai skaičiuoja?).

NUOTRAUKOS: Imk kiekvieną su šiais raudonais, baltais ir mėlynais ledais Laipsniais savo ketvirtadienio vakariniame vakarėlyje