Netikėta batų tendencija, kurią matome visame Coachella

Kai manau, Coachella mados, aš manau, kad viskas vasarą: pasėlių viršūnės ir džinsinio šortai, saulės akiniai ir flip-flops. Festivalis rengiamas dykumos viduryje! Neabejotina, kad šiuose mošiuose duobėse bus karšta ir pasvyra.

Tačiau šiais metais įžymybės nuėjo kitokiu keliu su savo avalyne: batai. “Timberland” batai, tiksliai. Holivudo kvepalai buvo pastebimi visiems Viktorijos paslaptingiems angelams dainininkams, o avalynės pasirinkimas buvo šiek tiek juokingas, atsižvelgiant į šilumą, negalima paneigti, kad jie atrodo gana kietas, kai suporuojami su dideliu juosmeniu šortai ir pasėlių viršuje.

VIDEO: Vienintelis patarimas Emilyi Ratajkowskiui “Coachella” dalyviams

 

Hailey Baldwin pradėjo tendenciją, nors tiesiog “Sprint” į “Coachella” (žinoma “Instagram”) pavasarinėje baltoje poroje batų, ir mes pastebėjome panašios baltos “Timbs” poros “Joan Smalls” (170 USD; footlocker.com).

Daryk tai @ lilmami_lani #coachella

Paskelbta Joan Smalls (@joansmalls)

6 colių stilius, atrodo, yra būdas eiti, kai vakarienės dykumoje, nes modelis Josephine Skriver taip pat parodė aukščiau esančią nubuko raištelių pora ($ 140; zappos.com). Ji netgi išreiškė festivalio būdą dėvėti batus, palikdama nėrinius laisvais ir sujungdama juos su aukšta pora juodų kojinių. Chic.

“Skriver” pasikeitė į “mint” išvaizdą, kurį sukūrė nėriniai braletai ir atitinkanti panką iš mėtų žalia “Timberland” (170 dolerių; nordstrom.com). Kadangi niekas nepasakė, kad tavo Timbs turėjo būti tik juodos arba rudos spalvos.

Tiek daug festivalio prisiminimų … patikrinkite kai kuriuos mūsų “Faves” iš #VSAngelOasis!

“Victoria’s Secret” (@ victoriassecret) bendrai paskelbta nuotrauka

Coachella Shoe Trend

Imperija žvaigždė Serayahas McNeill taip pat pateko į įdomus, sukūrė savo džinsinio darbo kombinezoną su šviesiai pilkais batais (170 $; nordstrom.com).

# coachella2017

Pranešimas, kurį naudoja SERAYAH (@serayah)

SUSIJĘS: labiausiai prieinamos aprangos įžymybės dėvėjo Coachella

Matyt, šie universalūs bateliai nežino sezono. Paspauskite mūsų galeriją, kad įkūnytumėte daugiau įžymių stilių.