Negalime laukti parduotuvės “Solange Knowles” atnaujintos internetinės parduotuvės, Saint Heron

Pradėdamas naują “Solange Knowles” internetinę parduotuvę, “Saint Heron”, dainininkės pasirodžiusio mados muzė, pradeda dar vieną mados progą. Šį kartą “Knowles” vadovavo projektui “Saint Heron” kūrybos direktoriumi ir, remdamasis savo kūrybingais jausmais, gali iš karto suvokti, kad ji turi abi rankas ant rato nuo pradžios iki pabaigos.

Paspaudę internetinę parduotuvę, jos išvaizda ir funkcija yra išmintingai suprojektuotos, modernios daugialypės terpės svetainė. Be to, tačiau tai yra kaip virtuali gaminių parduotuvė, bent jau stiliaus. Kalbant apie Saint Heron tikslą? Neseniai Instagram (žemiau), Knowles sakė, kad nori sukurti “bendruomenę”, kuri suteiktų “muziką, meną ir mąstyti labiau apgalvotą ir įvairią vietą”.

Taip. Prieš keletą metų buvau tikrai nusivylęs. Kaip iš tiesų iš tikrųjų išmuko ir nusivylė, matydamas, kaip mano istorija buvo pasakyta kaip jaunoji menininkė ir spalvota moteris. Nusivylęs tuo, kaip buvo pasakotos mano menininkų draugų istorijos. Apgailestaujama, kaip buvo pasakyta ar pasakyta mano herojai, ar ne. Buvo skylių. Dideli. Buvo spraga. Buvo nesilaikymas. Buvo žinių trūkumas. Buvo per daug ironija. Prastai atstovavo. Taigi aš nusprendžiau, kad mums reikia pasakyti savo, ir tada @saintheron buvo birthed. Kaip ��-y, kaip skamba … Aš noriu būti aiškus. Saint Heron nėra man. Saint Heron yra tu, ir tai mums. Tai ne prekės ženklas, tai nėra etiketė, tai nėra albumas (nors tai ir šūdas, lol), tai nėra vakarėlis (nors mes norėtume išmesti), tai tikrai … bendruomenė. Tai mūsų būdas pasakyti “hi”, mes esame čia, daugelis iš mūsų, o mes esame niuansingi ir sudėtingi, ir mes norime daugiau, mes tikimės daugiau, todėl neprašysime, kad jūs atliktumėte dar daugiau. Mes tik ketiname kurti DAUGIAU. Mes ketiname išsivystyti ir augti, ir kiekvieną kartą jų nepasieksime, bet svarbiausia, kad mes ketiname toliau kurti ir toliau bandyti pasakyti savo istorijas JAV, JAV ir visiems, kurie yra su manimi ir mūsų misija pristatyti šias istorijas į priekį, kurti muzikos, meno pasaulį ir madingiau apgalvotą ir įvairesnę vietą. �� Aš žinau, kad tai yra daug kalbų apie keramikos vaizdą, LOL, BET po paskutinių naktų paleidimo, aš iš tikrųjų negalėjau būti labiau dėkingas už erdvę ir bendruomenę, kurią aš taip supratau atskirti, ir aš negalėjau būti daugiau didžiuojasi ir džiaugiamės, kad vystysis mūsų tęstine misija švęsti įvairovę, kultūrą ir spalvų menininko naujoves su @SaintHeronShop! Aš esu taip dėkingas, dėkingas, kad jūs vaikinai vis dar keliaudami į kelionę, ir aš taip pasakiau padėkoti @ armina.mussa & @johnbogaard & @luvraq už tai, kad per pastaruosius 72 valandas buvau atsibudęs ir privedė jį į gyvenimą. Aš labai myliu jus, vaikinai, ir dėkoju už jūsų dedikaciją dešimt kartų. Dėkoju jums Puffy, Daymond John, Meistras P, BirdMan, Magic Johnson & Mathew & Tina Knowles už pavyzdžius, kai buvau vaikas, kad F.U.B.U. (Mus musu) yra realus ir gali egzistuoti ir būti puiku! ❤️

Nuotrauka, kurią paskelbė Solange (@ saintrecords)

Iš tiesų jos eklektiškas, spalvingas ir ekologiškas skonis (kurį mes mėgstame sekti savo Instagram), už pirkimo produktų liniją yra viskas nuo “Cardamom + Vanilla Body Butter” (Store.SaintHeron; $ 16) į kasečių juostą Candy (Store.SaintHeron , 40 dol.), Kuris, norint valgyti, pirmiausia turėtų būti “sumaišomas su plaktuku arba malletu” (darant prielaidą, kad jūs turite malletą patogų), kaip paaiškinta produkto aprašyme. Na gerai!

SUSIJĘS: teta Solange priima “Blue Ivy” muziejaus dieną

Anksčiau 29 metų menininkė ir jaunesnė “Beyoncé” sesuo bendradarbiavo su daugybe mados prekių ženklų. Praėjusiais metais ji šventė savo trečius metus kartu su “Puma” kolekcijas, o tai paskatino jos “Saint Heron” dizaino bendradarbiavimą. Dabar, jei galėtume tik pasiimti savo rankas į šį epasą “Devonrae Jones Color Block Dress” (“Store.SaintHeron.com”, 270 dolerių), nes tai yra “Solange”?