Ne, Scarlett Johansson niekada nebandė būti Tom Cruise’s Girlfriend

Sakinys, kurio mes niekada nesuprantame, kad mes norėtume rašyti: sąrašo babe Scarlett Johansson niekada nebuvo paruošta, kad būtumė mergina. Aktorė manė, kad ji taip pat privalo paskelbti, kai kažkas apkaltino ją tokiu būdu.

Buvęs scientologas Brendan Tighe pasirodė Megyn Kelly Šiandien trečiadienį pasidalijęs paslaptimis ir apreiškimais, kuriuos surinko iš prieštaringos religinės bendruomenės.

Savo interviu Tighe Kellyui pasakojo Kelly, kad jis kartą susipažino su dokumentais, patvirtinančiais, kad Johansson buvo išklausęs kruizinių merginų (arba “antrojo dinamiško” žodžio Scientologijoje) po jo skyrybų iš Nicole Kidmano, paaiškindamas, kad pranešime teigiama, “[audition] didn “Tu gerai” ir tai Tėvystė aktorė ir scientologė Erika Christensen turėjo nutraukti ryšius su Johansson dėl Scarlett’s beinteresuotumo.

Ambasadoriai For Humanity Honoring President William Jefferson Clinton To Benefit The Shoah Foundation
Jeffas Kravitzas / “Getty Images”

Johanssonas, pasakęs feministas ir “Time’s Up” judėjimo šalininkas, greitai reagavo į Tighe pastabas, sakydamas Holivudo reporteris, “Viso žmogaus, kuris bando būti santykiuose, idėja yra tokia prastesnė. Aš atsisakau, kad kas nors išplatintų mintis, kad trūksta vientisumo pasirinkti savo santykius. Tik vyras, dar vadinamas Brendan Tighe, sugalvojo tokią beprotišką istoriją. “

SUSIJĘS: Scarlett Johansson ir Boyfriend Colin Jost dalijasi paslėptą PDA akimirką SNL

Neaišku, kodėl Tighe sukūrė tokią pasaką, arba jei jis tiesiog klaidingai suprato pavadinimą, bet Johanssono atlygis skamba garsiai ir aiškiai. 

Ir, tau, kam tau reikia Tomo Cruise’io SNL Hottie Colin Jost ant savo rankos? Tai tiesiog nesudaro, jei paprašysi mus.

Dangus Bodies: Fashion & The Catholic Imagination Costume Institute Gala
Jackson Lee / Getty Images