Naujasis “Revlon” ambasadorius “Ciara” atrodo baltas karštas “Plunguojančio satino” kostiumu

“Ciara” buvo tiesiog vadinamas “Revlon” pasauliniu prekės ženklo ambasadoriumi, ir buvo lengva suprasti, kodėl garbės įvykyje antradienio naktį. 30-metų senumo jaunavedžių balta dar kartą visko-satino ansamblyje.

Ciara paėmė įstrižainę dramblio kaulo dviaukštės kostiumo striukę ir atitiktų plačios kojos kelnes, parodydama savo balto braletto užuominą. Ji išlaikė paprastas paprastas papuošalus su storu juodu skandalu ir savo apsvaiginimo sužadėtiniu žiedu, palikdama plaukus laisvais garbanomis ir leisdama savo gamtos grožį šviesti.

<< įveskite caption here>> “Refinery Hotel” 2016 m. spalio 18 d. Niujorke. “></div><div class=
Cindy Ord / Getty

N.Y.C’s “Refinery Hotel” renginyje minia dainininkė kalbėjo apie minios, parodydama, kad ji buvo labai malonu priimti naują poziciją. Ciara anksčiau paskelbė pareiškimą, kad ji buvo pavadinta po aromato “Revlon Ciara”, kuris buvo apdovanotas jos tėvo motina, todėl ši partnerystė puikiai tinka.

Ciara Shop the Look - Embed
Mandagumas

Norėdami apsipirkti šilkine tendencija, pasirenkate dvigubo brezio šlepetę su mažai iškirpta iškirptine ir ilgo ilgio, kaip šis iš Topshop ($ 100; topshop.com). Įdėkite jį ant viršūnės viršuje ant darbo vietos arba išmintingam su braletu nakčiai, kaip Ciara.

SUSIJĘS: “Ciara” moko savo 2 metų seną sūnų “Outkast’s” “So Fresh, So Clean” “The Cutest” vaizdo įraše

Tie, kurie sakė, kad negalėsite dėvėti balto po darbo dienos, aiškiai niekada nematė, kad tai padaryta kaip Ciara.