Naudokite šį paprastą testą, kad nustatytumėte odos tipą vienkartiniam ir visiems

Kalbant apie odos priežiūrą, žinios yra galia. Norint sėkmingai kovoti su tokiomis problemomis kaip spuogai ir raukšlės, žinoti savo odos tipą yra pirmas svarbus žingsnis. Jei vis dar nesate tikri, kokioje kategorijoje jūsų veido spalva patenka, vienas audinio gabalas gali padėti jums pagaliau sužinoti.

Štai viskas, ką turite padaryti: plaukite veidą švelniu valikliu, pašalindami visas purvo, aliejaus ir makiažo pėdsakus. Lengvai išdžiovinkite jį rankšluosčiu ir palikite jį visiškai nevartotą bent vieną valandą (tuo pat metu neužmirškite savo veido). Po to, patraukite didelį audinį ir išlyginkite jį visose jūsų odos vietose. Kai tai bus padaryta, atėjo laikas išnagrinėti rezultatus.

Jei audinyje nėra aliejaus požymių, o jūsų oda atrodo sveika, sveikinu – turite normalią odą. Jei nėra aliejaus, bet jūsų veidas jaučiasi storas ir nelygus, tai yra indikatorius, kad jūs kenčia nuo sausos odos. Jei audinys yra riebus ir jūsų veidas yra blizgus, ypač ant nosies, kaktos ir skruostų, turite riebios odos. Jūs turite odos derinį, jei palikote aliejaus T zonoje (kaktos, nosies ir smakro), o kitos veido dalys yra sausos. Dabar, kai žinote savo tikrąjį odos tipą, galite pradėti įsigyti tinkamų produktų čia. 

FOTO: 10 būdų, kaip gydyti jūsų odą, kaip Dermas