Narciso Rodriguez atkuria savo geriausias sukneles švęsti 20 metų seksualumo

Pakalbėkime apie Narcisą Rodrigęzą.

Žinoma, kad “Carolyn Besut-Kennedy” dizainerio dizainas buvo neginčijamai išrankiausias visų laikų vestuvių suknelė, iš esmės tai buvo sėkminga dizainerė. Jis užėmė pozicijas Anne Klein, Calvin Klein, TSE ir Cerruti Paryžiuje, prieš pradėdamas savo pirmąsias moteris, pasirengusias dėvėti kolekciją 1997 m. Tais pačiais metais jis taip pat buvo pavadintas Loewe dizaino direktoriumi.

Narciso Rodriguez 20th Anniversary - 1
Mandagumas

Ir po 20 metų jis nerodo jokių sustojimo požymių. Jis gali pasiimti paskutinį sezoną pakabinti su savo naujagimis dvynukais, tačiau jis grįžo ir yra pasiruošęs švęsti.

Frolui 2018 m. Rodriguez vietoj didelio masto tradicinės kilimo ir tūpimo tako renginio surengs nedidelį pristatymą. Tačiau neleiskite, kad įvykio intymumas jūsų kvailystė. Jis turi keletą gudrybių savo puikiai sumontuotoms rankovėms.

Narciso Rodriguez 20th Anniversary - 2
Mandagumas

Narciso Rodriguez 20th Anniversary - 3
Mandagumas

Atsižvelgdama į ženklo gimtadienio gimimo datą, Rodriguez kartu su savo ilgalaikiu mažmeninės prekybos partneriu Barneys Niujorke sukūrė devynių dalių kapsulių kolekciją iš savo didžiausių suknelių per pastaruosius du dešimtmečius. Paprasta, seksuali ir juokingai glostanti, visos gabalos yra neabejotinai “Narciso”: nuo išpjovų iki kaklo iki silpnų spalvų. Taip, jie yra investiciniai vienetai, kurių kainos svyruoja nuo 995 iki $ 3 495. Bet ar tikrai galite įdėti kainų etiketę į kažką panašaus?

Narciso Rodriguez 20th Anniversary - 4
Mandagumas

Kolekcija yra prieinama “Barneys” parduotuvėse ir “Barneys.com” parduotuvėse.