“Moschino” ir “Powerpuff” merginos debiutavo “Superhero Merch” žavingą liniją

Su Jeremy Scott prie vairo, “Moschino” ne tik tapo viena iš labiausiai tikėtinų Milano mados savaitės, bet ir pop kultūros centruojančios mados švyturiu. Po trijų sėkmingų kolekcijų, kurios išsiveržė į virusinę uždegimą (prisiminti Barbie ir Spongebob Squarepants), atvyksta ketvirta eilutė, bet be jokios kitos rifos ant piktogramos. Arba, šiuo atveju, piktogramų trio – “Powerpuff Girls”.

Prekinis ženklas bendradarbiauja su “Cartoon Network”, kad pristatytų “Moschino merch” liniją dėl pavasaris / vasara 2016 m, featuring mylimasis 90-ųjų superhero būrys-Burbulai, Buttercup ir Blossom. Ir mes negalėjome nepamiršti, kad tai puikus laikas; kito sezono siūlymas sutampa su Powerpuff mergaitės grįžimu į televiziją (perkeiktas laikas, kai 2016 m.). Nors tik mėlynas vienkartinis maudymosi kostiumėlį išreiškiantis mergaičių, pasižyminčių embrionais “POW!” ir “Moscino” podiumui pasirodžiusio “Buttercup”, kryžminio kūno krepšio, “Powerpuff Girls x” Jeremy Scott kolekcijoje bus megzti viršūniai, sijonai ir suknelės, maudymosi kostiumėliai ir aksesuarai. 

Moschino - Runway - Milan Fashion Week SS16
Antonio de Moraes Barros Filho / WireImage

SUSIJĘS: Žemė Ho! “Navigacijos” temos rinkiniai “Sail” nuo #MFW

“Moschino” “Powerpuff Girls” kūriniai dar nėra prieinami, bet kiti iš jo 2016 m. Pavasario kolekcijos pasiimti už “mobs” į moschino.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 1 =