Miss Geist buvo reali mados ikona “Clueless”

“Kažkas man paskatino ne nusipirkti” Miss Geist “, – sako” Cher Horowitz “, 1995 m. Clueless. “Žinoma, ji dirba kojinėse, ir jos slydimas visada rodomas, ir ji visada turi daugiau lūpų ant dantų, nei jos burnoje. Dievas, ši moteris rėkia už makeover. Aš tik jos viltis. “

Misija Toby Geistas, kurią puikiai atliko “Twink Caplan”, yra Cher’o mokytoja, bet ji greitai tampa vienu iš savo naminių gyvūnėlių projektų. Liepos 19 d. Šventė savo 23-ąsias jubiliejaus filmas, arba rengia išsamų planą susipažinti su Miss Geist su kitu mokytoju p. Wendell Hall (Wallace Shawn). Cher įsivaizduoja savo geriausio draugo Dionne (Stacey Dash) pagalbą, kad pora kartu, ir jie pradeda daryti viską, kad atnaujintų Miss Geist išvaizdą.

Kai aš pirmą kartą pamačiau Cluelessas senesniame 10 metų amžiuje, sutinku su Cheru ir Dionne pasirinkimu išnagrinėti Miss Geisto išvaizdą. Galų gale ji buvo senas, ji buvo vienišas, ji buvo šlykštus. Priešingai, “Cher” ir “Dionne” buvo mados piktogramos su spintelėmis, kurias su draugais ir aš praleidome metus, bandydami atkurti.

Praleisti Geist Clueless - Embed - 2
Moviestore / REX / Shutterstock

Praėjus dvidešimt trims metams, aš įsitikinęs, kad Miss Geistas buvo nebaigtas mados herojus iš viso filmo. 2018 m. “Miss Geist” drabužių spinta nėra tokia pati, kokia yra įtemptoji vidutinio amžiaus moteris: tai kolekcija, kurią moterys, į kurias įeitų mados, taip pat norėtų turėti apyvartą, net ir tuos, kurie yra per daug jauni prisiminti Miss Geist arba Clueless pirmoje vietoje.

Paimkite, pavyzdžiui, pirmą kartą mes akis į Miss Geist, skubiai nuskubo ant lentos ir pasiūlome savo nesiekiantiems studentams. Jos plaukai yra suvilgyti, ir ji dėvi porą apvalių, vielinių rėmų. Ji dėvi balta rankšluosčių marškinėlius su dramatiškai negabaritine apykakle, tokia, ką galiu įsivaizduoti, kad be galo ieškojo Helmuto Lango. Viršuje ji suklupa stambiu švarkeliu, panašiai kaip tą, kurį įsigijote “Nemokami žmonės” praėjusį rudenį. Jos nėrinių slydimas žvelgia iš tweed sijono, kurią Cheras laiko nepalankia padėtimi.

Aš matau tai kaip ankstyvasis “Miu Miu S / S 2018” pastebimas protingas sluoksnis.

Miss Geist neturi ekrano laiko tonoje Clueless, bet kiekvieną kartą, kai ji atsinaujina, ji yra ramus, šlifuotas scenos mados herojus. Kai mes pirmą kartą pamatyti savo bučinį p. Hall, ji dėvi sijoną kostiumas su dramatiška kontūrai atlošo ir negabaritinių rankogalių. Kai siužetas nuleidžia rašymą ant dailidės, ji tarnauja mums banguojančioms raištims ir plūduriuojančiam alyvuogių žalioms vasaros suknelei. Vienu metu ji pasakoja žiauriai stiprią spalvotą istoriją, susiejanti didelę gėlių raištinę sijoną su fucshia striukiu. 90-aisiais šie vaizdai atrodė kaip priblokšti ir nepastebėti. Šiandien Miss Geistas galėtų būti Bushwick gyvenantis mados inžinierius.

Tačiau jos geriausias mados momentas ateina į filmo pabaigą, kai ji išteka už poną Hallą. Toje trumpoje scenoje Miss Geist suteikia mums viską, ko mums reikia: paprastą balta suknelę su kvadratu iškirptę ir didelę brolio apykaklę, taip pat atsitiktinį saldumyną, kuris puikiai apibūdina tyčinį 2018 m. Riebalų purvą (gabalėtą, neuždengtą, bet šiuolaikišką viską tas pats). Viena vertus, ji yra puiki.

Jei turite laiko žiūrėti Clueless garbei jo 23-osioms gimimo dienoms: filmas yra saldainių ir saldžių užkandžių, kurie kažkaip abu myliai apima pažeistus kapinizmo būdus, taip pat vilkdami jį per purvą. Šeras ir Dionė vis dar yra tiksliai merginos, kurias prisimenate, ir yra tikriausiai tam tikrų šiandien žinomų žmonių versijų. Nepaisant to, miss Geistas – ji yra žvaigždinė žvaigždutė, ir tokia daugelis iš mūsų laimingai (ar netinkamai) imo simuliuoti daugiau nei du dešimtmečius vėliau. Kiekvienam, kas sako kitaip: tarsi.