“Miss America” ​​yra “Ditching Swimsuit” konkursas

Taip ilgai, maudymosi kostiumėliai ir vakariniai suknelės. Pamiršk Ameriką su tavimi.

Paskelbtame antradienį paskelbtame puslapyje Gera ryto america, “Miss America” ​​organizacija (ne “Trump”, tai yra “Miss Universe”) atskleidė, kad renginys nebebus įtrauktas į maudymosi kostiumėlį ar vakarinę suknelę; varžovai taip pat nebes vertinami dėl jų fizinės išvaizdos. 

MISS ILLINOIS ABBY FOSTER
Lou Rocco / Getty Images

Net jei jūsų formalaus ugdymo išpuolis tęsiasi tik tiek, kiek Mis Congeniality (ir galbūt Mis Congeniality 2), jūs turbūt žinote, kad maudymosi kostiumėlių ir vakarinių suknelių poros, kuriose varžovai paradas aplink sceną, kad demonstruotų savo talentą dėvėti dalykus, yra gana didelis pasiūlymas. Tradicija prasideda beveik 100 metų, kai pasirodymas buvo įkurtas 1921 metais.

Tačiau, kaip ir kitos idėjos, kurias per pastaruosius 100 metų sukūrėme (pvz., Segregacija), šie elementai nepasiekė gerai, tai, pasak organizacijos globėjų tarybos pirmininko Gretchen Carlsono. 

Carlson, pati Miss Amerika 1989 m., Taip pat buvusi “Fox News” inkaro, paaiškino: “Mes jau nebetinkimės. Mes esame konkurencija”. Ji tęsė: “Mes girdėjome iš daugybės jaunų moterų, kurie sako:” Mes norėtume būti jūsų programos dalimi, bet nenorime būti aukšto kulniuko ir maudymosi kostiumėlio “, todėl atspėkite, ką , jūs neturite to daryti ilgiau. ” Ji pridūrė, kad ji tikisi, kad pasirodymas išreikštų savo nuomonę jaunesne auditorija. 

Plūduriuojančios ir vakarinės suknelės poros renginio bus pakeistos “gyvu interaktyviu susitikimu su teisėjais”, kuriame dalyviai iš visų 50 valstijų ir Kolumbijos apygardos “bus paprašyti parodyti savo aistra, žvalgybos ir bendrą supratimą apie darbą”. Miss America “, pagal GMA. 

SUSIJĘS: Ar gali grožis būti feministine? Miss USA teisėjas pasveria

“Dabar esame atviri, įtraukiami ir skaidrūs, ir aš noriu įkvėpti tūkstančius jaunuolių visoje šalyje ateiti ir būti mūsų programos dalimi”, – tęsė Carlson’as. “Mes norime jus ir mes norime švęsti savo pasiekimus ir savo talentus, o tada mes norime suteikti stipendijas”.

Kartu su “Miss America” ​​organizatoriaus pirmininku, Carlson buvo “#MeOoo” judėjimo lyderis, išsprendęs seksualinio priekabiavimo ieškinį prieš savo buvę “Fox News” pirmininką Roger Ailes 2016 m. Buvusį šeimininką. “Mis America” ​​organizacija taip pat susidūrė su savo savo “#MeOoo” skaičiavimą praėjusį gruodį, kai buvo išsiųstų el. laiškų iš buvusio generalinio direktoriaus Samo Haskelio, buvo nustatyta apgaulingų komentarų apie varžybų dalyvių pasirodymus, asmeninį gyvenimą ir intelektą. Dabar valdyba yra visos moterys.

2019 m. “Miss America” ​​konkursas vyks rugsėjo 9 d.