Mischa Barton “Šokiai su žvaigždėmis” patirtimi? “Tai buvo kaip bado žaidimai”

Maždaug dešimt metų po to, kai Mischa Barton išėjo iš paauglių dramos O.C.., 30 metų filmas grįžta į televiziją toje vietoje, kur vyksta dauguma televizijos pasirodymų: ABC realybės varžybos Šokiai su žvaigždėmis.

Tačiau, užuot šokdama savo kelio atgal į Amerikos širdis ir namus, Bartonas ir jos partneris Artemas Chigvintsevas buvo nutildyti tik dvi savaites per sezoną 22, nesijaudinkite, neplėšėte ašaros. Neseniai interviu su The Ringer, aktorė sutiko, kad jos patirtis buvo mažiau nei idealus.

“Ugh, aš neturėjau supratimo, kad tai būtų taip blogai,” sakė Bartonas, “man pasakė mano šokėja. Man teko kontroliuoti kostiumus, man buvo pasakyta, kad galiu padaryti dizaino aspektą, tai yra būtent tai, kodėl aš sutiko tai padaryti. To neįvyko. Tai nebuvo bendradarbiaujama kaip choreografė ant filmo … Aš buvau toks supainiotas. “

SUSIJĘS: 10 labiausiai tikėtinų “Instagram” žvaigždžių mūsų laikų

Skamba blogai, bet Mischa aprašymas iš tiesų blogėja. Jei bet kurie gamintojai nori rasti kampą Mischa Barton biopikai, jos kitas pareiškimas yra geras.

“Tai buvo kaip Bado žaidynės,” O.C.. alum tęsė: “Tai buvo viskas populiarumo konkursas. Tai buvo siaubinga. Aš buvau labai malonu, kad pradėjo “.” Griežtas, Misch!

VIDEO: The Cast of Šokiai su žvaigždėmis 22 sezonas “Tada ir dabar”

 

Jei Bartonas ieškos naujo projekto, galime pasiūlyti Chrismokko atgimimą?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 1 =