Mindy’s “Mominista” stilius yra “The Mindy Project” šios savaitės grafike

Praeitą savaitę, Mindy projektasKostiumų dizaineris Salvadoras Perezas įspėjo mus, kad Mindy Lahiri labai rimtai ketino imtis savo buvimo namie-mama stiliumi, ir jis neapsiribojo.

The Mindy Project Recap - Embed 1

Pasak Mindy’o, po to, kai pasimatė šiek tiek į super patogią Monrow pilką marškinėlių suknelę ir ilgą raudoną amerikietišką drabužių kojines, Mindy Kalingo personažas, pradėdamas apsirengti iki devynių, perskaitė dienoraštį “Modern Mominista” (madinga svetainė). visų skelbimų, skirtų kovos su depresija priemonėms), kuris skatina ją suknelę, nes ji kiekvieną dieną vykdo savo kūdikio datą. Na, jei yra vienas dalykas, Mindy yra gerai, tai yra padažu iki datas – ir berniukas padarė Perez ir jo komanda smagiai su šiuo epizodu! “Mindy tikrai gerai rašo drabužių epizodus”, – sakė jis Stiliuje

Dėl jos pertvarkymo į savaiminį MILF, Mindy dėvėjo gražių suknelių kolekciją, kurią papildė Perezas, pritaikytas pagal užsakymą, naudojant “London Liberty” audinius. Galų gale, jai reikėjo tų prijuostės, o valymas ir virimas visą dieną! Perezas sakė, kad yra daug žiūrovų šaudyti tik vienai epizodei (devyniomis per vieną dieną), po to, kai ji tampa aklimatizuota į keletą Kalingo epizodų, dažniausiai linguojanti į skirtingas Pajamos kolekcijas iš Bedhead. 

SUSIJĘS: “Mindy’s” atgal į darbą stilius nesusipriešino šios savaitės metu Mindy projektas

The Mindy Project Recap - Embed 3

Jos pirmasis ansamblis buvo gėlių Trina Turko suknelė (aukščiau), kurį galite atpažinti iš “Kaling’s Nationwide” komercijos. Perez papildė aprangą tikrais perlais ir Jimmy Choo bateliais. “Mindy nešiotų klastotės!” jis pasakė. Kitas nuostabus ansamblis, kurį ji dėvėjo per savo MILF komplektų savaitę, buvo violetinė Badgley Mischka suknele, suporuota su J.Crew gėlių karoliai ir diržu bei ryškiai geltoni Fendi batai. Mes taip pat mylėjome “Nanette Lepore” midi suknelę, kurią dėvėjo perlai. 

SUSIJĘS: Žiūrėkite, kaip Mindy Kaling išgelbėjo nuo linksmo garderobos sutrikimo

The Mindy Project Recap - Embed 2

Perezas dabar sako, kad (SPOILER ALERT!) Mindy grįžo į darbą, mes tikriausiai nematysime per daug daugiau prijuostės, tačiau mes ir toliau matysime jo profesionalų stilių. Šou kostiumų dizaineris sakė, kad jis bandė pridėti prijuostę prie Danny (vaidino Chrisas Messina), bet tai nepadėjo. Tačiau galime matyti, kad jie rodomi kito pobūdžio. Kai kurios medžiagos, kurias jie naudojo prijuostėms, buvo absoliučiai dosnios: “Kaip ir 90 $ kieme! Jūs niekada neturėtumėte juos purvinti!” Galbūt prijuostės taps nauja tendencija, nes Mindy Lahiri!