Mindy Kaling pripažįsta, kad ji improvizavo savo bučinį su “Lee Pace” “Mindy” projektu

Kartais gerai būti bosu. Mindy Kaling pasakojo linksma istorija vizito metu Conan ketvirtadienio vakarą, kuris buvo tik tai priminimas. Mindy projektas žvaigždė ir kūrėjas kalbėjo apie tai, kaip ji improvizavosi bučiavosi su gražiu svečių žvaigžde Lee Pace per filmavimą neseniai epizodui.

SUSIJĘS: Mindy Kaling iš naujo apibrėžia “Atletiškas” Mindy projektas 

Kalingas atrodė nuostabiai, kaip bet kada, LBD per savo išvaizdą, – sakė: “Mes turėjome daug grožio veikėjų parodoje, o aš esu profesionalus, galiu būti gražūs vaikinai ir galiu elgtis kaip moteris”. Tačiau, kai Kaling ir Pace filmavo flashback seka, kuria jie kalbėjo lovoje, ji instinctuoja jį, ir tai nebuvo scenarijus.

SUSIJĘS: Kas yra geriausiai apsirengusi moteris televizoriuje? Balsuokite “Our March Madness Bracket”!

Nors Paceas buvo supainiotas dėl incidento, o Kalingas “atrodė, kad tai neįvyko”, kai kurie jos darbuotojai nebuvo taip patenkinti. Kai du jos rašytojai ir (arba) gamintojai įspėjo Kalingą, kad ji galėtų būti iškelta į teismą, ji juokais grįžta: “Pasakyk visiems, o tu esi atleistas”. Galų gale Kalingas nelabai susidūrė su savo veiksmais, tačiau ji pažymėjo, kad nuo improvizuoto bučiavimosi jos parodoje buvo uždrausta.

Žiūrėti Mindy Kaling pasakoja jai linksmą “Lee Pace” bučinio istoriją “Conan O’Brien”, spustelėję žemiau esantį vaizdo įrašą. 

FOTOS: Žiūrėti visas drabužius Mindy Kaling dėvėjo 3 sezono Mindy projektas