Mindy Kaling “New Show Champions” pristato “Mindy Project Cast” toną

Mindy Kalingo linksmas TV laidas Mindy projektas deja, pasibaigė, bet jos gerbėjai gali pasigailėti tuo, kad ji jau turi naują kūrinių seriją, ir ji apima daugybę Mindy projektas‘S dauguma. Kalingas pristatė pirmąją priekabą Čempionai “Instagram” trečiadienį, ir mes jau pažymėjome savo kalendorių savo premjerui.

Nauja mama veikia kaip vykdomoji prodiuserė ir žvaigždė, pasirodanti simboliu Prija, kurio paauglys sūnus Michaelas (muzikinio teatro entuziastai) svajoja nueiti į Niujorką. Priya paima savo sūnų į Brooklyną, kad susipažintų su savo tėčiu pirmą kartą, ir jis pristatytas į “Champions” treniruoklių salę “Brooklyn” Vince (Anders Holm).

Susipažinkite su @nbcchampions kovo 8 d.! Jie geriausi, ir aš neabejotinai nejaučia #Chimpionai

Mindy Kalingas (@mindykaling) bendrai paskelbtas pranešimas

Jei gausite Mindy Project “flashbacks” jau yra, nes Holmas grojo vieną iš Kalingo meilės interesų pavadinimu Casey dėl hit serijos. Dar daugiau ryšius su Fortune Feimster (kuris grojo Colette Kimball-Kinney), taip pat žvaigždės naujoje šou.

SUSIJĘS: Naujoji Mama Mindy Kaling anekdotai Ji turėjo “Užimta savaitė” Instagram

Atrodo, kad Ike Barinholtz (Mindy projektas“Mylimas Morganas”) netgi norėjo naujoje serijoje. “Nors jūs atsisakėte Morgano tapti šios parodos pagrindiniu ženklu (nepaisant to, kad aš kelis kartus klausiu), aš turiu pasakyti, kad priekaba yra linksma ir aš negaliu laukti, kol ją žiūri”, – jis juokavo Kalingo “Instagram”.

Žiūrėkite aukščiau esančią priekabą ir pažymėkite savo kalendorius Čempionai premjera kovo 8 d. NBC.