Milos Kuniso 2 metų senumo duktė mano, kad jos mažasis brolis yra savo vaikas

Jei paprašysite Ashton Kutcher, Mila Kunis visada bus teisus. Ir tai daroma ne tik todėl, kad jie susituokę, nors tai, be abejo, daro viską lengviau.

Žvaigždė Ranch neseniai atsisėdo su Ellen DeGeneres’u, kad pasikalbėtų apie viską, kaip jie nusprendė pavadinti savo sūnų Dimitriį jo neseniai apdovanojimą už charakterį.

Vienoje epizode The Elleno DeGenereso šou Kortonas, 39 metų, primena, kaip jis ir Kunis važinėdavo vieną dieną, kai ji pažvelgė į jį ir sakė: “Manau, kad Donaldas Trumpas taps prezidentu ir manau, kad mūsų vaiko vardas yra Dimitris”.

“Ji tai prognozavo. Ji ją pavadino, tai net ir neskuba”, – priduria jis. “Tai tik tai, kas tai yra. Viskas, ką ji sako, yra teisinga”.

Kutcher taip pat parodė, kad pora 2 metų dukra Wyatt mano, kad Dimitri yra jos vaikas. “Ji myli šį kūdikį, galbūt daugiau nei manęs. Tai lyg pasienio”, – jis juokauja.

“Tam tikru momentu aš turiu paaiškinti, kad jis nėra jo vaikas, ir aš nežinau, kaip aš tai padarysiu”, – sako aktorius su juokais. Vis dėlto Dimitri nėra taip įsitikinusi, kad jo pernelyg meilė didelė sesuo. “Jis panašus į Kung Fu Pandą kiekvieną kartą, kai ji tampa arti”, – sako jis.

Vėliau epizode DeGeneres atneša Kutcherio Ranch Costar ir kolega Tai “70s šou” Alus Danny Masterson į įdomus žaidimas Heads Up! Gaudydamasi savo būsimojo filmo garbei, aktoriai turi dėvėti milžiniškus pripučiamus karvių kostiumus, nes jie atlieka klavišus.

Žiūrėkite aukščiau esančiame vaizdo įraše.