“Milly” “Capri” įkvėpta “Kohl” dizaino kolekcija anksti išnyko!

Jei laukėte, kol rytoj parsisiųskite gabalą iš Milly’o bendradarbiavimo su “Kohl’s DesigNation”, jums pavyks. Mažmenininkas iš pradžių išleido rinkinį kohls.com, o tai reiškia, kad etiketės šviesi ir saulėta Capri įkvėpta kapsulė yra skirta grabams tiesiai DABAR. Galima tikėtis saldaus la dolce vita gabalo, nes dizaineris Michelė Smithas, kuris tiekia salos vibraciją iš purkštukų sukibimo, Viduržemio jūros putojančio ir begalinio Italijos švytėjimo, savo 61-osios kolekcijoje, kurioje yra 100 ar mažiau moterų, paruoštų apranga, aksesuarai ir vaikų drabužiai.

“Saloje atsipalaidavusi elegancija – nuo nuostabios architektūros iki skanių patiekalų, gyvenimo malonumas tikrai yra ore”, – sakė Smitas, kuris pernai atostogavo su savo vyru ir dukra, kad įkvėptų. Savo ruožtu ji išstumdavo kabanų juostas apipjaustytus jachtos ir fotorealistinius Kaprio piktogramas “Bougainvillea”, jūrinius gabalus, tinkamus vienai dienai jūroje, ir, be abejo, salų vienos rūšies apkarpytus kelnes. “Aš norėjau, kad viskas atrodytų nepaprastai elegantiška, arba, kaip Italai sako,” sprezzatura “, – sako Smitas. Mes sakome” bravo “.

SUSIJĘ: “Thakoon” pradeda rinkti “Kohl’o šį rudenį”

Peržiūrėkite keletą iš mūsų mėgstamiausių kolekcijų, esančių žemiau.

Striped Organza Midi Skirt (aukščiau), 70 $; kohls.com

“Tai yra mano mėgstamiausių kolekcijos audinių”, – sako Smithas. “Tai tik šilko žakardas, kuris yra didelė pavasario tendencija”. Sijono stilius skirtas visiems. “Daug sijonų sutelkia tiesią juosmenį, kuri yra siauriausia liemens dalis”, – aiškina Smithas..

Striped Fit & Flare suknelė, 84 $; kohls.com

042215-milly-kohls-embed3.jpg
“Time Inc.” skaitmeninės studijos

Susipažinkite su savo nauja pavasario formos apranga: užsukite į šį iš anksto užsispyrusią marškinėlę su plokščiais šliaužtinukais ir plaukus skara, skirtą poliručiam aprangai, kuris eina visur. “Juostelės yra pagamintos iš gražių skėčių šiame nuostabiame paplūdimio klube” La Fontelina “, prieinami tik valtimi”, – aiškina Smith.

Scuba Crop Top, $ 40; kohls.com

042215-milly-kohls-embed6.jpg
Mandagumas

“Kapsulių viršūnės turi didelę akimirką, o mano kolekcijoje esantys elementai yra modifikuoti, kad padėtų visiems”, – sako Smitas, kuris sako, kad suporuos jį su dideliu ploniu sijonu, skirtu siluetui, kuris “grįžta atgal į Sofiją Loreną ir retro Italijos kino žvaigždė išvaizda. “

SUSIJĘS: Išskirtinis! Zendaya paleisti savo batų kolekciją šį rudenį

Juostinė pledų marškiniai, 70 $; kohls.com

042215-milly-kohls-embed4.jpg
Mandagumas

Šį jūrinį kuokštelį įkvėpė “Smith” kelionė į “Grotto Azzurra”, esančią Kapris: “Norėdami ten patekti, jūs turite keliauti laivu ir jūreiviai dėvėti klasikinius dryžuotas marškinius”, – sako ji. Dėl galutinio atostogų išvaizdos “suporuokite šį atsitiktinį marškinėlę su paprastu diržu ir apartamentais, kad pamatytumėte pažintį ar kelionę į blusų rinką”.

“Floral Charmeuse Crop Top”, 40 dol. Ir “Pleated Soft Pants”, 54 dol.; kohls.com

042215-milly-kohls-embed5.jpg
Mandagumas

“Kaip aš galėčiau ne įtraukti kapri porą į kolekciją? “klausia Smithas, kurio spausdintos moterys buvo suprojektuotos pagal šią 1971 m. bagažinės Jackie O nuotrauką. “Modelis veikia su viskuo, todėl galite sumaišyti ir suderinti su kitais elementais.”

Umbrella “Midi Scuba Skirt”, 50 $; kohls.com

042215-milly-kohls-embed7.jpg
Mandagumas

Aukštosios technologijos “Bougainvillea” ir paplūdimio skėčiai, ši kaleidoskopinė sijonėlė taip pat buvo pagrįsta asmenine nuotrauka. “Stilingas” – tai smagus būdas skaniai la dolce vita “, – sako” Smith “..

“Fit & Flare Scuba Dress” (moterų), $ 68; kohls.com; ir “Floral Scuba Dress” (Merginos 4-6x), 36 $; kohls.com

042215-milly-kohls-embed.jpg
Mandagumas

“Mažosios mergaitės mėgsta suknelę kaip mama, o mama paslaptingai mėgsta, kad jų dukterys būtų tokios pat kaip ir jos, tad aš naudoju tuos pačius gražius audinius, tik iškirpkite ir sumažinkite vaikams”, – sako Smithas iš šio pint-size lazdelės, žydinčios su sodriu puffinvillea – skaitmeninis spausdinimas pritaikytas iš vieno iš savo atostogų momentinių vaizdų.

SUSIJĘS: “Lilly Pulitzer”, skirtas tikslams parduoti per valandas: čia yra mūsų patarimai, kaip surinkti gabalus iš kolekcijos