“Millie Bobby Brown” yra išaugęs ir puikus “Stranger Things” “Red Carpet” – žr., Kaip ji pasikeitė nuo pirmojo sezono

Ji gali išnykti, kai ji vaidina vafeles mylinančią vienuoliką Svetimas dalykas, bet parodos “Season 2” premjera ketvirtadienio naktį, Millie Bobby Brown nusprendė pateikti savo naujus ilgus plaukus visą ekraną.

13 metų aktorė dalyvavo renginyje, atrodančio teigiamai išaugusiams aptakuotiems plaukams, ir elegantiškoje juodoje suknele, atskleidusi savo “A” lygio mados jausmus. Tai buvo tik prieš pusantrų metų Svetimas dalykas iš pradžių buvo pristatyta “Netflix”, bet tuo metu aktore pasirodė labai subrendusi.

Pradinėje premjeros metu aktorė, kuri tuo metu buvo žymiai trumpesnė, dėvėjo princesę panašią balta suknelę su aukso ir baltomis sportbačiais. Šį kartą rudenį Brownas atrodė aiškiau labiau suaugusio stiliaus požiūriu.

TK
Getty (2)

Brown taip pat džiugina mados. Ji pasakė Stiliuje lapkričio mėnesio numeryje, kaip ji tikrina, kokius drabužius ji dėvi profesionaliai, ir tai gana kietas procesas.

SUSIJĘ: 9 paprastų mados patarimų, kuriuos mes vagia iš Svetimas DaiktaiŽvaigždė Millie Bobby Brown

“Viskas, ką aš dėviu, turi eiti per kiekvieną mano komandoje esančią asmenį”, – sakė ji. “Ji turi eiti per mano mamą pirmiausia. Jei ji patvirtins, ji pateks į mano agentus, o tada, žinoma, paskutinis sustojimas yra mano tėtis, o jei jis tai nemėgsta, tada aš nešioju jį. Tai taip paprasta. “

Mes sakytume, kad atrankos procesas atlygina didelį laiką. Didžiausias stilius nurodo vienuoliktą už šį!