Miley Cyrus Toned Abs yra jos geriausias treniruotės priedas

Antradienį L.A. Miley Cyrus buvo pastebėtas ir apie savo šunį, tačiau, mūsų nuomone, jos geriausias aksesuaras nebuvo jos šunys. Tai buvo jos praustuvo dangčio abs. Dainininkas pasitraukė, norėdamas pasiimti savo šunį pasivaikščioti be marškinių, o jos tonuotas pilvas padarė kalbėjimą.

Cyrus išėjo į geltoną ir juodą Umbro sportinį liemenėlę ($ 15; zumiez.com) ir pilką Nike prailginę apatinę rankinę, dar labiau nusileidžiančią, kad atskleistų daugiau savo tinkamos figūros. Žvaigždė susilygino su savo juodais kovos batais, sluoksniuotais karoliais ir negabaritiniais atspindinčiais atspalviais. Ji nešioti minimalią makiažą lauko išeigai ir ištraukė plaukus atgal į aptakus pintus lukštus.

Miley Cyrus
T.Maidana / “Splash News”

Spauskite per mūsų galeriją, kad pamatytume dar daugiau įžymybių treniruočių įrangoje, nuo Selenos Gomezo iki Jennifer Lopez.

Cyrus, kuris šiuo metu treniruoja šį sezoną Balsas, buvo pastebėtas ir apie pastaruoju metu su savo sužadėtiniu Liam Hemsworth sportuoti kai kurių įtartinai atrodančių grupių savo žiedo pirštais.

Mes turime tęsti, kad sužinotume, ar tie du slaptai susirišo mazgą.