“Miley Cyrus Rocks” “Vyšnių dengtas” “Day Night” megztinis su Liam Hemsworth

Miley Cyrus tonuoti savo laukinį stilią nakties nakties nakčiai. 24 metų dainininkė pasirinko palyginti paprastą megztinį ir sijoną, kai ji vedė prie pietų su savo sužadėtiniu Liam Hemsworth, tačiau mes mylime jai nepakankamą vaizdą.

Vėliau Cyrus ir Hemsworth pastebėjo, kad “Malibu” nuėjo į “Nobu”, o “Wrecking Ball” dainininkė atrodė šiuolaikiškai juodos spalvos. Ji dėvėjo juodą “Forever 21” džemperį su blizgiu vyšniniu motyvais, susietą su paprasto juodo sijonu ir juodomis pėdkelnėmis. Cyrus papildė Black-and-Red Doc Martensą ir raudonus akinius nuo saulės, ir ji pasiėmė juodą švarką su baltais polka taškais, jei naktis pasidarė vėsioje vietoje. Jos 26 metų bobas atrodė vienodai paprastas džinsais, pilka striukė ir juodos sportbačiai.

Atsižvelgiant į tai, kad Cyrus yra žinomas dėl savo drąsios, spalvingos, beprotiško stiliaus, šis aprangas yra palyginti grubus. Tačiau jaunasis dainininkas vakar dalijasi savo namų dekoro “Instagram”, ir tai yra ekscentriškas, kaip tikėjotės. Paveikslėlyje parodyta, kad jos šuo nusilenkė priešais veidrodinį pianiną, viską atitinkančią raudonąją liežuvio kėdę ir keletą kitų laukinių dekorų. Cyrus pavadino paveikslėlį “Emuuuuu kūdikis ir bloga aukso kojos kėdė fwum z 60ssss!”

SUSIJĘS: Miley Cyrus atvyko į šalį, kur dainavo “Jolene” su “Dolly Parton”

Emuuuuu kūdikis ir bloga $ $ kalno kėdė fwum z 60ssss!

Miley Cyrus (@mileycyrus) paskelbta nuotrauka

VIDEO: 9 Killer Miley Cyrus Quotes