“Miley Cyrus” kanalai “Hannah Montana” šuniuko parke, kuris garbės šventės dešimtmetį

Tikėkite ar ne, šiandien pažymi 10th pradžios data Hannah Montana, “Disney Channel” rodo, kad Miley Cyrus nukrito į prožektorių. Per dešimtmetį nuo jo debiuto žvaigždė sukrėtė beveik bet kokį išvaizdą, kurį galima įsivaizduoti – nuo vaivorykštės spalvų iki blakstienų viršūnių – bet, kai išgirsime vardą Hannah Montana, mūsų protai iškart grįš į ilgą blondų peruką, kurį Cyrus dėvėjo kaip jos pakeisti ego serijoje.

Atrodo, kad šukuosena palaiko tą pačią Cyruso nostalgiją. Ji švenčia dešimtmečio pasirodymą su mielu “#TBT” odu savo charakteriui. “Instagram” nuotrauka yra ekrano tekstas, kurį ji atsiuntė savo televizoriaus broliui, aktoriui Jasonui Earlui (AKA Jackson), kuriame dėvi blondų peruką, kuris panašus į Hanna stiliaus parašą. Cyrus taip pat ačiū aktoriams ir komandos nariams, kurie buvo programos dalis per visą savo eigą.

@realdukeofearles supranta visa tai beprotybė ….. Siųsti meilę visiems savo asmetimus nariams į šią jubiliejų …. Pasauliui tai 10 metų šventė, bet mums kelionė prasidėjo, kol pasaulis neturėjo jokio pagrindo, kuris kai kurie iš mūsų yra ….. Tai buvo labai ilgas bandymų procesas, ir daugelis chemijos rašo, kas iš tikrųjų yra tai, kas parduodama šou gamintojams ir kanalas, nes nesvarbu, kas tęsiasi per metus (ko nė vienas iš jūsų neturi bet kokia prasmė, bet ji atrodė kaip tikrasis pasaulis, bet daugiau hormonų paaugliai), mūsų meilė vieni kitiems buvo neginčijama … Nors aš jaučiuosi atsijungęs nuo to, kas tuo metu buvau, aš visada jaučiuosi amžinai dėkinga už galimybę ir platformą. buvo duotas …. Nė vienas iš jų nebūtų buvęs įmanomas kiekvienam asmeniui, kuris kada nors prisidėjo prie serijos … Iš reguliarų specialių svečių (ir ten buvo daug stebuklingų @dollyparton ��) kūrėjams, įgulai, direktoriai ….. Aš esu ten, kur esu dėl lojalių gerbėjų Aš esu dėkingas ir, žinoma, mylėkite visus naujus angelus, kurie mane dabar palaiko … Nors HM yra susmulkintas į mažus gabalus ir palaidotas mano kieme, ji visada bus labai ypatinga vieta mano širdyje! Švęskite šią dieną su mumis! Gaukite tikrą girtą ir prisiminti # HM4EVR ���� siųsti nuotraukas gettinnnnn Buck laukinių garbei šios ypatingos dienos! ❤️❤️❤️ #letsplayadrinkinggame žiūrėti HM ir kiekvieną kartą, kai kas nors sako, kad jos vardas nufotografuotas! Yiew hew!

Miley Cyrus (@mileycyrus) paskelbta nuotrauka

SUSIJĘS: Pažiūrėkite, kiek Miley Cyrus atrodo pasikeitė per metus

Nors ji gali būti užsiėmusi tik tuo, kad Miley šiomis dienomis, dainavime buvo paliesti kelias, rodantis, kad ji nepamiršo savo šaknų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =