Miley Cyrus Flaunts savo nuostabų abs metu per Liam Hemsworth žygis

Miley Cyrus ir Liam Hemsworth pristato savo romantiką ir neįtikėtiną paplūdimio kūną puikiai lauke, kai oras šildo.

Jaunieji “lovebirds”, kurie neseniai buvo įstrigę gandų, susijusių su jų šeimynine padėtimi po paslaptingo “Instagram” pranešimo, atrodė sumišę vienas su kitu, nes jie ketvirtadienį lankė Los Andžele žygius su savo mylimais “Mary Jane” ir “Dora”.

Ir nors gražus gamtovaizdis buvo puikus palydos pora lauko ekskursija, kai jie saulėje mirkdavo, mes negalime nepamiršti, kad Miley turėjo nepamirštamą dėmesį Liamui, nes “Wrecking Ball” dainos stresas šilumą LA vilnos raudona spalva, atskiriami sportiniai sporto šakos.

TK
LESE / AKM-GSI

24 metų amžiaus pavydo dvasios tonuotas pilvas buvo visiškai rodomas mažytėje raudoname sporto liemenyje, kurį suporavo su auksinių karolių sluoksniais, pora raudonų ir baltos spalvos švarkų iš Amerikos drabužių ir pilkių sportinių batelių. Žvaigždė išaugo iš savo treniruotės ansamblio su dideliu ponytailiu ir apvaliais sunnies ir suklupo juodą striukę, kai ji sukūrė prakaitą su savo beau.

TK
LESE / AKM-GSI

Jos aussie finansai taip pat buvo atsitiktiniai poros išvykos, racinant balta marškinėliai, juodi šortai, alyvuogių žalias smūgių ir juodi saulės akiniai, nes jis praleido dieną su savo meile.

SUSIJĘS: “Miley Cyrus” mama ir sesuo aptarę vestuvių suknelę ir “Secret Wedding” “Instagram”

Ar ši nuotrauka-puiki pora gali būti bet kokia?