Miley Cyrus dėvėjo “The Cutest” 34 dolerio bikini į paplūdimį su Liam Hemsworth

Miley Cyrus žino vieną didžiulę pranašumą dėl to, kad jis turi sužadėtinį: tai reiškia daugybę paplūdimio datų. Dainininkė kartu su savo beau Liam Hemsworth į paplūdimį penktadienį į cutest raudona bikini viršų. Geriausia dalis? Vis dar yra atsargų – tik 34 doleriai.

Cyrus pasiėmė a Baywatch-“Red Rip Curl” briletės bikinio viršus (rasti juodą “Nordstrom”) ir suporuotas sportinis maudymosi kostiumas su dideliu liemeniu apšviečiamais žanro šortais (parduotuvė panaši). Ji pritaikyta raištiems akiniams nuo saulės, juodos ir baltos “Nike” sportbačiuose, ir raštuotas antklodė, puikiai tinka smėliui. Natūralus grožis uždengė savo blondinai plaukus viršuje galvoje ir bandė paprastą maistą..

Miley Cyrus Bikini Top
DOBN / RMBI / BACKGRID

Hemsworthas, be abejo, atrodė gražus savo juodame zip-up sauskelnei, kai jis eina į vandenį, kad užfiksuotų keletą bangų.

TK
Todd Williamson / Getty

Poros saulėje užpildytos pramogos prasidėjo praėjus kelioms dienoms po to, kai kartu su Chriso Hemswortho filmo premjera įvyko retas viešas pasirodymas, Thor: Ragnarok, Los Andžele. Cyrus apsivilkęs savo vyru ant raudono kilimo, nes ji palaikė savo būsimą broliuką.

Svajonė.