Mila Kunisas tik atidavė savo seksualiausią šukuoseną

Faktas: Mila Kunis visada turi gerus plaukus.

Mes gyvenome tiems boho pusę updos ji dirbo ekrane kaip Jackie in Tai 70-oji šou, ir jos turtingas brunetinis tonas pasiekė šiek tiek simbolinį statusą – bent jau mūsų šukuosenininkė, kuri nuolat susiduria su mumis, mąstydama Milos spalvą savo veidu, meldžiame juos atkurti ją savo pačių kryptimi. 

Čia nenuostabu, kad jai tiesiog pasiimanti pečių lazda yra taip pat pavydėta. 

Fresh #haircut for # MilaKunis❤️ # makeup by @ muatraceylevy # hairbyrenatocampora

Renato Campora������������ (@renatocampora) bendrai paskelbta nuotrauka

SUSIJĘS: Žiūrėkite visus “Celebrity Hair” šiais metais

Vakar “Kunis” šukuosena Renato Campora paskelbė naują “Instagram” pjūvio nuotrauką, kurią mes greitai parašėme ir išsiuntinėjome į mūsų žirgo žmogų. Jos galai buvo susmulkinti šiek tiek kampo, kad papildytų savo veido formą, paskui nuvalė į šoną ir buvo suformuota minkštais garbanomis. Jos makiažo meistras Tracy Levy užbaigė efektą su giliomis vario akimis ir gryna žiedlapių lūpda.

VIDEO: Mila Kunis atnaujino savo vaikystės namus, kad nustebintų jos tėvus

Kunis anksčiau liepos mėnesį nuvyko į bobą, kai ji išėjo iš vienos pusės stiliaus – patikrinkite savo įžymiosios plaukų makiažo galeriją, kad įrodytų, bet mes mylime super-šviežią vibe, o kampuota forma atsineša, jau nekalbant apie tai. universalumas. Tai pjovimas, kuris atrodo puikiai ir tiesiai, ir Holivudo bangose, kaip parodyta paveikslėlyje, nors mes įsivaizduojame, kad minkšti sluoksniai puikiai džiūna.