“Mickey Mouse” klubas “Alum Keri Russell” iš tiesų žiūri į Justino Timberlake “Oskaro” spektaklį

Justinas Timberlake ir Ryan Gosling pirmą kartą sukėlė internetą su savo ekspromtuoju “Academy Awards” susivienijimu sekmadienį, o dabar jo kolega “Mickey Mouse Club alum Keri Russell” dishing apie tai, ką jos kolegos bendra žvaigždės minties apie “Negalima sustabdyti jausmą” hitmaker’s hip – “Oscar” pasirodymas.

The Amerikiečiai Aktorė, kuri iš Mickey Mouse klubo kartu su Tony Lucca atvyko tą pačią dieną, sustojo per Tonight Show pirmadienį, kai ji šventė penktąjį savo pasirodymo sezoną, kai šiek tiek pakėlė kulniukus, skaitė užsienio kalbą ir kalbėjo apie JT, kurie šaudė į šlovę kaip NSYNC širdies smūgis po pagrindinės vaikystės šou.

Segmentas prasidėjo, kai priimančioji Jimmy Fallon ginčijo žvaigždę “Fallon Five” žaidimui, kur ji viską pradėjo, įspūdingai skaičiuoja iki penkių valų kalbų. Daiktai tapo šiek tiek sudėtingesni, tačiau vėlyvosios nakties metu emcee išbandė “mama-of-the-two” treniruotės įgūdžius, prašydama ją išmušti keturias “push-ups”, kaip antai “high-heels” ir “sequined pants”.

Russell tada atidarė apie savo tris naujausius tekstus, įskaitant vieną buvusį “Mickey Mouse” klubo “žvaigždutę” per “Timberlake” šokių judesius užpildytą atidarymo aktą.

“Ji buvo tokia:” Ar tu tai žiūrii? Jis gerai “, – šnabždanti aktorė imitavo, nustebino.

40 metų vyras, sakydamas, kad buvęs berniukas buvo 12 metų, sakė, kad ji yra 17 metų, prisipažino, kad ji vis dar žiūri į “Grammy” apdovanojimą “mažame vaikais” ir buvo puikiai išreikšta prestižiniu apdovanojimų ceremonija.

Visi anekdotai, penkių kartų “Emmy” apdovanojimų nugalėtojai neturėjo nieko kito, išskyrus garbės žodžius už savo buvusį bendraamžių, šaukdami: “Bet kaip įdomu buvo tas skaičius ?! Tai buvo toks puikus!”

SUSIJĘS: Ryan Gosling ir Justin Timberlake turėjo a Mickey Mouse Club Susitikimas su Oskarais

Žiūrėkite visą interviu viršuje, kad pamatytumėte Russellą atsakydami į kitus Fallono klausimus.