“Mickey” ir “Minnie” pelė pasirodė kilimo ir tūpimo takuose, ir tai buvo laimingiausia mados šou ant žemės

Jūs galite tikėtis Pelenės, Moanos ar netgi Mažoji undinėlė“Arielis” įsimylėjęs mados renginį kviečia į didelės galios mados renginį. Tačiau atidarymo ceremonijos paskutinėje kilimo ir tūpimo tako laidoje Minnie ir Mickey Mouse iš tikrųjų buvo Disnejaus pasakiškos.

Tiek Mickey, tiek Minnie Mouse pasveikino atidarymo ceremonijos dizainerius Carolą Limą ir Humberto Leoną kvailiose mados šou trečiadienį Disneilendo Toon mieste Anaheime, Kalifornijoje, tik po kelių dienų po Paryžiaus mados savaitės, apvyniootos Atlantoje.

Tačiau “Minnie” ir “Mickey” atidarymo ceremonijos išvaizda nereiškia, kad pora pradeda naują karjerą dizaineriais. Vietoj to, “The Happiest Show on Earth” (tai iš tikrųjų vadinamas), šventė pats Mickey’io 90-metis. 

Disnejus x OC Embed
Neilsonas Barnardas / “Getty Images”

Disnejus x OC Embed
Frazer Harrison / Getty Images

“Mickey” ir “Minnie Mouse” renginys parodė “Opening Ceremony” pavasario 2018 m. Kolekciją ir “Disney” prekės ženklo kolekcijas, kurios visos yra spalvingos, mielos ir šiuolaikiniame, sportiškame vaizduojamame parke parduodamos magijos..

Disnejus x OC Embed
Frazer Harrison / Getty Images

Disnejus x OC Embed
Frazer Harrison / Getty Images

Bendradarbiavimo elementai, tokie kaip marškinėliai, kelnės ir drabužiai, dabar pateikiami svetainėje shopdisney.com arba atidarymo ceremony.com. Kitas gatavos išvaizdos pasirodys parduotuvėse šį lapkritį.

Humberto Leon, Laverne Cox, and Carol Lim
Frazer Harrison / Getty Images

SUSIJĘS: 61 gatvės stiliaus žvaigždės, norinčios gauti gripo dėl mados

Taigi kas pasirodė? Pirmąją eilę užpildė įžymybės, tokios kaip Olivia Holt ir Sabrina Carpenter. Taip pat dalyvavo Maya Rudolph, diplomas, Jamie Chung, Laverne Cox ir Chance reperis. Kartu jie stebėjo, kaip Ezra Rubinas (kuris eina per karalystę) atlieka “Tai mažas pasaulis” pasirodymą ir rezultatą iš Fantazija.

Disnejus x OC Embed
Frazer Harrison / Getty Images

Be “Disney” atidarymo ceremonijos partnerystės, kompanija planuoja pristatyti kitas mados kooperacijas kaip “Mickey True Original” kampanijos dalį..

Įdomu tai, kad šou buvo pirmasis, kuris vyko Disneilendoje nuo 1978 m Holivudo reporteris, pirmasis buvo vadinamas “Amerikos moters evoliucija”.