Michelle Pfeiffer išleido “Thelma & Louise” vaidmenį ir dabar nebegali to stebėti

Nors Michelle Pfeiffer grįžo į dėmesio pastangas per pastarąsias savaites dėl savo šlovingo pasirodymo Darreno Aronofsky Motina!, aktorė apmąsto savo praeitį.

Interviu su Veislė, 59 metų žvaigždė sako, kad ji visada pasirinko vaidmenis, kuriuos ji priima, ir galbūt netgi apgailestauja, kad sako “ne keliems”. Įdomu tai, kad ji atskleidė filmų išjungimą Mirti dėl, kuris pelnė Nicole Kidmaną “Auksinį pasaulį” ir Tylos Ėriukai už kurį Jodie Foster nuvyko į “Oskarą”.

Tačiau ten yra viena, dėl kurios ji niekada nepasieks. Pfeifferas sako, kad ji turi praeiti Thelma & Louise nes jis prieštaravo šaudymui Meilės laukas. “Aš vis dar negaliu žiūrėti Thelma & Louise,” Ji pasakė. “Tai buvo tiesioginis konfliktas, taigi tai buvo vienas filmas ar kitas filmas. Jis vis dar mane žudo. Jūs ne visada galite padaryti viską. Turi kažką duoti “(Pfeiffer padarė uždirbti geriausią nominaciją “Oscar” aktorė už jos vaidmenį Meilės laukas, taip yra.)

Kalbant apie jos vaidmenį Motina!, sakydamas, kad “ne” yra protingas. “Tai, ką Darenas nusprendė daryti”, – sako ji apie jo gebėjimą suskirstyti auditorijas. “Jis nusprendė parengti prieštaringą filmą, kuris ketino užmegzti žmones ir enrage žmones ir provokuoti žmones. Tai tikrai manė, provokuojantis, ir žmonės kalba. “