“Michelle Obamos” galutinė valstybinė vakarienė ragina “Rose Gold Atelier Versace”

Tai yra saugu pasakyti “Michelle Obama” 13-ąją ir paskutinę valstybinę pietus, nes “First Lady” buvo viena knyga.

B.Obama užtikrino, kad antradienio naktį ji buvo balionas iš balto rūko, kuris buvo prabangus auksinio aukso “Atelier Versace” suknelelis, nes ji ir prezidentas Barackas Obama pasveikino Italijos premjerą Matteo Renzi ir jo žmoną Agnese Landini Baltuosiuose rūmuose.

JAV President Barack Obama (R) and First Lady Michelle Obama (L) wait to greet Italian Prime Minister Matteo Renzi and Italian First Lady Agnese Landini prior to the state dinner at the White House in Washington DC, USA, 18 October 2016. President Obama an
Shawn Thew / baseinas per CNP / MediaPunch / IPX

“FLOTUS”, kuris kartu su šventuoju, bet bittersweet souriee lydėjo “dapper” juodojo smokingo drabužinio prezidento Obamos, wowzed į blizgančią figūrą apkabinantį suknelę. Italijos mados namuose sukurta speciali gabalėlė pasižymi asimetrine iškirpte, glotni priekyje ir grandinės puošmena. Pirmoji ponia baigė savo vakaro išvaizdą su “Le Vian” deimantais ir dūminiu akiu ir dėvėjo savo plaukus, supakuotus į blizgančią lopšelį su sunkiais šoniniais smūgiais.

Trečiadienį Donatella Versace pasirodė “Instagram”, norėdama pasidalinti savo mintimis apie tai, kad sukūrėme vieningos rūšies suknelę dėl svarbios progos. “Aš esu nuolankus ir pagerbtas, kad turėjau galimybę suknelė su JAV pirmąją ponia Michelle Obama. Dėkoju jums, Michelle, už visus dalykus, kuriuos tu padarei už Ameriką ir pasaulį, o ypač už galingumą ir įkvėpimą moterys visur “, – rašo ji.

SUSIJĘS: Michelle Obama sveikina Italijos premjerą stilingoje “Chevron-Print” suknele

Nepaisant to, kad per keletą metų buvo keletas įsimintinų valstybinių vakarienių suknelių, ponia B. Obama ryškiai pasirinko savo paskutinę valstybinę pietų vakarienę – tortą.

Pagalba merginoms visame pasaulyje perkant ribotą leidimą Stiliuje “Let Girls Learn” parama “Designer Tote”. Parduok mūsų išskirtinių dizaino kolekciją iš Carolina Herrera, Diane von Furstenberg, DKNY, Jason Wu, Narciso Rodriguez, Prabal Gurung ir Tanya Taylor..