Michelle Obama užmuša vizitą į Argentiną pilvo Narciso Rodriguez Frock

2017 m. Baltuosiuose rūmuose pateks pirmoji ponia Michelle’o Obama. Jis trečiadienį atvyko į Argentinos “Ministro Pistarini” tarptautinį oro uostą Ezeizoje, dėvėdamas suknelę, kurioje kalbama apie savo riziką. mados požiūris, vienas, kuris švenčia dizainerius iš viso.

Su prezidentu Obama ir dukterimis Malia ir Sasha jos pusėje ji išėjo iš “Air Force One” ilgos rankovės violetinės Narciso Rodriguezo suknele, kuri panaši į nerijos versiją, kurią amerikiečių dizaineris išsiuntė į savo 2016 m. Pavasarį, WWD patvirtina. Ryto ryto atvykimo metu Obama sukrėtė porą smailių pirštų siurblių, kurie leido šūkiui pasisakyti, o jo apelsinų spalvos, apskrito grafiko – kalbėjimas. Šeima atrodė, kad vaizdas yra tobulas, bet tai yra pirmosios ladies poliruoti ansamblis, kuris įrodė, kad turi akis, kad balansuotų diplomatinį stilių su krašto stumia dalimis.

FOTO: “Michelle Obama” geriausiai atrodo

Pasak jo, ji susitiko su “Metropolitan Design Centre Barracas” studentais, žingsniu paremdama “Let Girls Learn” programą. Kalbant apie tai, ar mes tikimės, kad ji pristatys daugiau spalvų, leiskite jai neseniai vykti į Kubą kaip įtikinamą indikatorių, kas ateityje..