Michelle Obama Stuns į Custom Brandon Maxwell Baltųjų rūmų valstijos vakarienei

Michelle Obama buvo baltos baltijos rūmų vakarienės vizija, skirta Singapūro premjerui Lee Hsien Loongui ir jo žmonai garbinti antradienį vakarą. Dėl žvaigždutėmis dirbančio juodo kaklo renginio kada nors madinga pirmoji ponia kreipėsi į Lady Gaga mados direktorių Brandoną Maxwellą.

“Maxwell” sukūrė akį traukiančią paprotį, dygliuotą dramblio kaulo kempinę su dramatišku iškirpte, kuris tekėjo į FLOTUS padalintą traukinį. Ir remiantis šia nuotrauka, jos vyras, prezidentas Obama, buvo didelis išvaizdos gerbėjas.

Michelle Obama White House State Dinner - Embed
Manuelis Balčė Ceneta / AP nuotrauka

SUSIJĘS: Michelle Obama pasižymi dėkingu demokratine nacionaline konferencija kalbos “Royal Blue” krikščionių Siriano puošmena

Pirmoji mergaitė atrodė apsvaigusi, jos plaukai atsirado aptakiajame mažame šignone ir auskarų pora. Švarios linijos ir įspūdingas šiuolaikinio šautuvo siluetas primena “Golfo” apdovanojimą “Oskaras”, “Maxwell”, sukurtą anksčiau šiais metais. Mensvelo santykinis naujokas, Maxwell greitai pateko į kai kurių stilingiausių moterų, įskaitant supermodelą Karlie Klossą, širdis, kurią jis aprengė 2016 m..

VIDEO: “Michelle” ir “Barack Obama” “Cutest” Baltojo namo akimirkos

 

Valstybinė vakarienė – dvyliktoji Obamos per aštuonerius metus Baltuosiuose rūmuose – pažymėjo 50-osios dvišalių JAV ir Singapūro santykių metinės.