Michelle Obama šoko Tango “Shimmery” suknele per Argentinos valstybinę vakarienę

Čia nenuostabu: Michelle Obama buvo elegancijos nuotrauka šalies vakarienėje Argentinoje trečiadienio naktį. Pirmoji ponia kartu su prezidentu Baracku Obama susitiko su Argentinos prezidentu Mauricio Macri Buenos Airėse vyksiančiu renginiu, ir ji atrodė teigiamai spinduliuojančia shimmerėje, kelio ilgio suknelelyje, išsibarsčiusioje kristaliniais puošmenimis (aukščiau) FLOTUS dėvėjo plaukus, plaukusį į vieną pusę laisvoje bandelėje, kad pabrėžtų suknelės iškirptę, o deimantų atviras ratas vilkintų auskarus.

FOTO: “Michelle Obama” geriausiai atrodo

Pasibaigus susitikimui su prezidentu Macriu ir jo pirmojoje ponia Juliana Awada, Obamas buvo traktuojamas naktį pietų ir šokių. Kadangi svečiai džiaugėsi dviejų Argentinos garsių tango šokėjų pasirodymu, prezidento B. Obamos paskambino moterų šokėjos šokių aikštelei. Pirmasis POTUS pasitraukė, nors ir grubiai, ir pradėjo parodyti savo jėgas miniai. Niekada nepraleisdami progos išjudinti judesį, Michelle netrukus prisijungė prie savo vyro ant grindų keletą akimirkų dramatiško pasirodymo su vyrų šokėja.

JAV President Barack Obama (L) and First Lady Michelle Obama (2nd R) dance tango with dancers during a state dinner at the Kirchner Cultural Centre in Buenos Aires on March 23, 2016. The United States and Argentina sealed a major trade deal on the eve -the
NICHOLAS KAMM / AFP / “Getty Images”

SUSIJĘS: Michelle Obama užmuša vizitą į Argentiną Bold Narciso Rodriguez Frock

Ar mes matome šių dviejų šokių ateityje?

Pasižiūrėkite, kaip Obamas šoko tango Argentinos valstijos vakarienėje aukščiau esančiame vaizdo įraše.