Michelle Obama baigia savo Milano apsilankymą mados aukšto pastaboje

Michelle Obama yra mados ritė. Pirmoji Lady vakar baigė trumpą kelionę į Milaną, kur ji viliojo Italijos mados namų “Missoni” įvairią spalvotą megztinę suknelę. Siekdama ištiesti savo išvaizdą, ji pridūrė, kad tai yra puiki diena oficialioms dienoms. Obama pirmiausia išvyko aplankyti JAV “Pavilion” “Milan Expo”, kur ją pasveikino Italijos ministro pirmininko Matteo Renzi žmona Agnese Renzi. Vėliau tą dieną ji apsilankė Duomo katedroje.

SUSIJĘS: Michelle Obama atvyksta į Milaną ir dar vienas stilingas atrodo

Tačiau Obama dar nėra visiškai įvykdyta dar Italijoje – šiandien “Venecijoje” nusileidęs “FLOTUS” dėvėjo vienodai stilingą išvaizdą. Šį kartą ji pasirinko vyšnių raudoną “Fit-and-flare” Michael Kors numerį, kai ji palietė vandens miestą su savo dukterimis Malia ir Sasha Obama. Atvykus į šalį, trio nukreipė į renginį “Blue Star Families” “Books on Bases” programoje, kur jie garsiai skaityti pasakojimus į JAV karinių vaikų ir jų tėvų, kurie yra užsienyje, supakuotoje gimnazijoje.

Michelle Obama and her Daughters - Lead/Slide
Awakening / Getty Images

Su daugiau įvykių, numatytų europietiškoje kelionėje, artimiausioje ateityje galime tikėtis keleto madingesnių “First Lady” išvaizdų.

FOTO: “Michelle Obama” geriausiai atrodo