Michael Strahan sukūrė naują mėgstamiausią kostiumą vyrams – štai kaip jis švenčia

Sėkmingi sportininkai yra pripratę dėvėti poliesterio megztines ir prailgintas apykaklę ant kiemo, bet kai tik paskutinis žvilgsnys skamba, užsegta mada yra vienas iš elementų, kuris išskiria sporto žvaigždes be kitų.

“Žmonės ne asilasPasiruoškite sporto madą, bet jei jūs kada nors buvote spintelėje ir dėvėjote kažką blogo, tai tikrai girdi apie tai. Tu niekada neišgydysi ” buvęs rekordinis NFL pro Pasakojo Michael Strahan Stiliuje trečiadienį jo naujosios partijos iškilmėse Michael C. Strahan kolekcija JCPenney linija.

Apipavidalintas elegantišku kostiumu su spalvinga violetiniu kaklu Gyvenk su Kelly ir Michael Bendrasis šeimininkas gražiai atvaizdavo jo išvaizdą iš kolekcijos gabalėlių, į kurias įtrauktos smarkiai pritaikytos kelnės, traškios suknelės marškiniai, tvirti diržai, kelnaitės, spalvingi ryšiai, paltai ir blazeriukai.

Michaelas Strahan/JCP
Dimitrios Kambouris / “Getty Images”

Viduje, kurioje buvo silpnai apšviestos vietos, statuliškų modelių eilutės nusinešė Strahano sukurtus kūrinius, o svečiai – “Usher” (žemiau), Taye Diggs, Hilaria Baldwin, Kevin Jonas ir Dascha Polanco vaikščiojo tarp Johnny Walker stulbinamų barų ir praeities strategiškai apipjaustytų batų poliravimo stočių. Brodvėjaus mėgstamiausias “Strahano” draugas Diggs įsisavino aukštų ir mažų kūrinių sukūrimo meną. “Aš dėvi sportinius su kostiumu. Buvo diena, kai aš nebūčiau to padaręs “, – sakė jis Stiliuje. “Aš pradedu išplėsti savo akiratį, kai kalbama apie tam tikrus stilius. … Mes pamatysime, kas bus ateityje. “

SUSIJĘS: Kendallas Jenneris dėvi “Plunging” ansamblį – žr. “Daring Paris Look”

Usheras
Dimitrios Kambouris / “Getty Images”

Ir nors visi eksponuojami daiktai buvo skirti vyrams, moterys taip pat buvo šventos dvasios. “Yra kažkas labai seksualus ir elegantiškas ir sujungtas”, – sakė Baldwinas apie vyrus kostiumuose. “Aš turiu sūnų, kuris yra 3 mėnesių amžiaus ir, žinoma, tai taip keista, kad jį dabar į kostiumą, bet aš taip sužavėtas … per porą metų jis ketina turėti tokį gražų mažą kostiumą. Aš jau planuosiu “.

Vėliau Strahan išspausdino pagrindinius patarimus vyrams, siekiantiems išsiaiškinti tobulą kostiumą. “Teigiama, kad kostiumas padės jus jaustis pasitikintis, suteiks jums keblumo”, – sakė jis. “Tai yra pats svarbiausias dalykas, kad vaikinas galėtų surasti tinkamą kostiumą, kuris tinkamai tinka, kad, kai jį įdėsite, jūs pajusite, kad esate labiausiai galingas žmogus, vaikščiojantis kambaryje”.

Joe Jonas
Dimitrios Kambouris / “Getty Images”

Nors Joe Jonas, kaip įvykis DJ, sėkmingai gąsdino daugybę vakarinio pokalbio, Strahanas iškalbingai aptarė savo naują koncertą ir pasidalijo, kad jo dalyvavimas projektavimo procese apima viską nuo pasirinktų naudojamų audinių, logotipų ir lapelių storio . “Jei nenorėsite jaudinti aistros, tai nėra verta”, – sakė jis.

SUSIJĘS: Kaip plauti savo megztinius namuose

Taip Strahanas pasuko į Kelly Ripą, savo Gyventi su co-host, dėl mados įkvėpimo? “Aš nešiuosi suknelėmis ar kulnais, todėl man labai sunku kreiptis į ją”, – jis juokais sakė. Ir nors blondinė juokinga ponia gali būti visame mieste už savo dukros tėvo vakarą, abu planuoja pririšti akimirką. “Ji buvo pirmasis asmuo, kuris skambino ir sakė:” Michaelai, aš noriu gauti kostiumą tam tikru būdu, lygiai taip pat, kaip tu dėvi, nes aš noriu, kad mes einame kaip dvyniai “, kas būtų neįtikėtina”. jis prisipažino. “Mes turime tai padaryti. Aš vis dar noriu, kad tai įvyktų “.

Apsilankykite jcpenney.com, kad įsigytumėte naują “Strahan” kolekciją.