Mes stebėjome 21 Jennifer Lopez filmus ir patekome į juos iš geriausių į blogiausių

Jennifer Lopez Movies
Nuotraukų iliustracija. Nuotraukos: “Alamy”, “Q Productions”, “Columbia Pictures”

Isabel Jones

2018 m. Liepos 24 d., 6 val

Jei atrodysite pakankamai sunku, tu gali Susipažink su prieštaringu su tulu, kad pasakytų, kad jie nepatinka Jennifer Lopez. Bet tas žmogus tikriausiai yra neteisingas. 

Matai, moteris buvo 25 metų, ir tuo metu ji išleido šimtus projektų. Kiekvienam yra “J. Lo” dainos ar filmo ar makiažo paletė. 

Aš, viena, visada buvau gerbėjas, todėl, kad ji yra (iš tikrųjų) savarankiškai sukurta piktograma, kuri keliaudavo į viršų (nors ji vis dar yra Jenny iš “Block”) ir nepasiekė šiek tiek pagreitį paskutinį ketvirtį amžiaus. (Arba galbūt todėl, kad “I Luh Ya Papi” yra didžiausia šio tūkstantmečio dainos. Paimkite savo pasirinkimą.)

Šiandien ponia Lopez sukako 49, tai nuostabi ne tik dėl to, kad ji vis dar atrodo 25, bet ir dėl to, kad jos atnaujinimas skamba su Infinite Jest: aštuoni studijų albumai, daugiau kaip 30 filmų (jei įtrauksite animuotus filmus ir bitines dalis), daugybė televizijos vaidmenų ir kelios mados ženklai bei bendradarbiavimas. Be to, ji uždirbo blogą savarankišką slapyvardį ir pasirodė du vaikai kelyje … 

Garbingai šiuolaikinei moterimi ir ypatingai dienai mes (pagal “mes” turiu omenyje “aš”) žiūrėdavau kiekvieną filmą “Jennifer Lopez” (o “kiekvienas” reiškia ne animacinius filmus, kuriuose ji turėjo reikšmingą vaidmenį galima išsinuomoti “Amazon”).

Prieš pradėdamas savo asmeninį “J.Lo” kino festivalį, aš nesu susipažinęs su daugybe sąvokų kūno darbais. Aš mačiau rom-com stakles: Mergelė Manhetene, Vestuvių planuotojas, Monster-in-law– ir net pora mažiau pagrindinių pasirinkimų: Pakanka, Selena. Tačiau, kaip aš supratau, Lopezo kūrinys yra didžiulis, ir aš beveik subraižyti paviršių.

VIDEO: Meghan Markle vestuvių suknelė, palyginti su Jennifer Lopez’s Vestuvių planuotojas Suknelė

Taigi per pastarąsias dvi savaites žiūrėjau 21 Jennifer Lopez filmus ir, žinoma, juos išvertėu.

Aš daug išmokau iš 38 valandų, kurias praleidau su ponia Lopez. Pavyzdžiui, labiausiai paplitusių vaidmenų yra policijos pareigūnas ir padavėja; taip pat, nepaisant savo pozicijos pramonėje / pasaulyje, ji atrodo, kad ji yra dominuojanti dominuojanti mėgėjų mergina (netgi kai jos veikėjas yra teisėsaugos srityje!). Svarbi šalutinė pastaba: Jenny iš “Block” nereikia mūsų taupymo nei Stepheno Dorfo, Jimo Caviezelio, Jasono Stathamo, Vince Vaughno, Roberto Redfordo ar Matthew McConaughey.

Be to, be galo, čia yra galutinis (beveik kiekvieno) Jennifer’o Lopezo filmo iš geriausio iki geriausio reitingas (mano nuomone). 

*Gal pašokime neįmanoma srautu rimtai, pabandykite.