Mes radome mažiausiai 2 mėgstamus dalykus apie Bachelorette nepakankamą vyro modelį Jordan Kimball

Nuo momento Bachelorette Jordanijos Kimballas, vyresnysis ir karikatūristas-vyras-modelis, pažiūrėjo į kamerą ir pasakė: “Mano prekės ženklas yra žvalus džentelmenas”, aš žinojau, kad jis taps GIF legendos stuff – ir jis nuvilti.

Taigi, aš čia, grįžkime į giliai į kitą Bachelorette dalyvio praeitis, ir aš nutraukiu naujienų ciklo apie Garrettą, “First Impression Rose” darbuotoją, kuris dabar žinomas dėl jo agresyviai nežinomos, nejautros ir neabejotinos socialinės žiniasklaidos veiklos sutelkiančios dėmesį į Jordaniją, 26 metų Crystal River, Fla. gimtoji, kas padarė kiekvieną žiūrovo žandikaulio lašą.

Ką mes žinome apie Jordaniją nuo praeitos savaitės premjero: jis turi sūriuosius linijas užraktuose (“Galia yra į praustuves”, “aš norėjau, kad ji išgirstų, kaip aš naudoju batus, kuriuos dėviau, nes tai yra kaip džentelmeno širdies ritmas”) , masinis ego, be to, kad jis nebuvo supratingas, ir baisi laiko valdymo įgūdžiai (jis praleido šešias valandas, pasirinkdamas paprastą pilką kostiumą nakčiai!).

SUSIJĘS: Bachelorette“Becca Kufrino širdies” sekmadienis turi “Sexist” ir “rasistinio” “Instigram” pažinčių istoriją

per GIPHY

Vieną naktį Jordanija labai patinka ir nemėgsta. Jis nekenčia savo mėgstamiausio partnerio Adomo, dar žinomo kaip “Chicken Man”, ir mano, kad “hipster-chic”, “no-socks”, “no-tie” tendencija yra morališkai įžeidžianti. Tiek asmeniškai, tiek profesionaliai Jordanija investuojama į madingą išvaizdą. Kuris apima nuolatinį įdegį, visą parą “vasaros kūną” ir “Instagram” paruoštus plaukus. Jis laikosi ir kitų žmonių pagal šiuos standartus. Tai lygios dalys yra erzina ir įspūdinga. Jordanija tikrai rūpinasi kišeninėmis kvadratais ir ką jie sako apie žmogaus įsipareigojimą apsirengti. Jei Jordanija truks dar keletą savaičių, jis taps šio sezono prieš karo herojais. Arba bent jau jo rezidentas stilistas.

Bet Jordanijai gali būti daugiau nei tikrai, tikrai, juokingai gero. Aš pripažinsiu tik vieną greitą Jordanijos “Instagram” slankiklį, manydami, kad tai buvo ta pati nuotrauka, kuri vėl ir vėl buvo pakartotinai išsiųsta (kartais tai yra, TBH), nes jis ištobulino savo įmantrią žvilgsnį .. Kas stebina Jordaniją, nors – vyras, kuris paėmė burtinę pauzę prieš išeidamas iš jo Bachelorette Limuzinas patekti į charakterį – tai jo sentimentalumas ir nostalgija. Jordanija turi minkštą vietą savo motinos ir kūdikio nuotraukoms, kurios burbuliuoja per šūvius iš galvos. Tiesą sakant, jo pirmoji “Instagram” nuotrauka 2012 m. Buvo “#TBT” kūdikiui Jordanui, kuris kamerą užfiksavo net kaip vaikas. Netrukus Jordanas paskelbė dar vieną “#TBT” su savo mama, savo “didžiulę moralinę paramą per visą gyvenimą”. Aww, kitas mamos berniukas, kuris didžiuojasi tuo!

Ne gailestingumas

Jordanijos Kimballo (@jordan__kimball) bendrinta pozicija

Aistra> Šlovė

Jordanijos Kimballo (@jordan__kimball) bendrinta pozicija

Kas taip pat aišku apie Jordaniją, yra tai, kad, nepaisant gerbėjų įsitikinimų, kad jo vapid persona yra komedijos kaskadė, jis pats per ir per. Aš tikrai nemanau, kad yra ryškus skirtumas tarp Jordanijos, kurią mes matome TV ir Jordanijoje, jis yra IRL. Pasak “Adonis” vyrų modeliavimo forumo, Jordanas vieną kartą pasakė apie save: “Sveiki visiems, pramonė tampa savarankišku darbo vieta, todėl aš čia norėdamas atstovauti save ir užsisakyti darbus su savo prekės ženklu, dirbti su kūrybingais ir energingais fotografais ir suteikti patarimai kitiems modeliams. “Instagram” yra “Jordan__kimball”, norėdamas daugiau dirbti mano uoste “.

Tikiuosi, kad aš ne vienintelis, kuris turėjo du kartus tai perskaityti, bet tai, ką aš gaunu, yra tas, kad naminis vaikas labai rimtai paima save ir savo darbą. Jis pasirašytas su prestižine modeliavimo agentūra Wilhelmina (žr. Jo modelį stat čia). Ir jis mėgsta atskirti savo modeliavimo darbo vietą nuo jo kasdienio gyvenimo. Būtent dėl ​​to buvau šokiruotas, kad jis prisijungė prie realybės šou, jei nebuvo taip aišku, kad jis ilgą laiką buvo Jersey Shoreas pagal šią nuotrauką, kurią jis paskelbė Danny, “T-shirt shop boss”, ir jo mėgstamus “Facebook” , kur jis rodo paramą Jersey Shore, Mike “Situacija” ir DJ Pauly D ir kt.

per GIPHY

Tai nenuostabu, kad Jordanijos centrinės Floridos kolegijos verslo specialisto laipsnis yra skirtas jo prekės ženklo kūrimui. Gali būti, kad jis neseniai pradėjo modeliavimą. Jis paskelbė savo “Instagram” vieną kartą 2012 m., O paskui niekada vėl, kol nebus sukurtas 2017 m. Sausio mėn. Modelis, arba jūs, žinote, ištrinsite vertus turinio. Ir tik tą mėnesį jis paskelbė, kad jam atstovavo prestižinės modeliavimo agentūros “Wilhelmina” Majamio filialas.

Atrodo, kad jo specialybė yra painiojanti nuotraukų nuotraukas vandens telkiniuose. Dėl kokių nors priežasčių Jordanas turi daugybę vaizdų, kuriuose jis visiškai apsirengęs gėlių kostiumais arba vakariniais drabužiais, bet nepaaiškinamą šlapiąją. Nėra jokių patarimų, kodėl ar kas vyksta, nes Jordanijos parašai dar mažiau prasmingi nei jo nuotraukos. Pavyzdžiui, ši Jordanijos nuotrauka, atvykstanti į orą, yra tiesiog antraštė “Šią naktį aš turiu valgyti gimtadienio pyragą”. Kai Jordanija yra tinkamame sezone ir progai, kaip ir šis labai mažas greitis, jis vis dar pateikia antraštes, kurios viską palieka vaizduotė, “Veiksmai> antraštės”. (Reikšmė: mažesnių plaukimo kamienų ištraukimas (arba aukštyn, IDK!), kad atskleisti jūsų šokiruojančią sklandų odą, yra svarbesnis veiksmas nei rašyti aiškinamąjį antraštę?)

Aš nueisiu kaip kruizinis laivas

Jordanijos Kimballo (@jordan__kimball) bendrinta pozicija

Kitas Jordanijos sėkmingo modeliavimo pavyzdys – tai vyrukas. Nors jis apima pavadinimus “#menshealth” ir “#vogue”, jis iš tikrųjų yra “John Craig” žurnalas, skirtas vietinei Floridos vyrų parduotuvei. (Kiti raktiniai žodžiai: #model #model #fashion #lifestyle #lamodelsmen #fit # miami # southbeach #newyork #menshair #mensfashion #mensstyle # wilhelmina # gym #health #igfit #igfitfam #igfitness #mensfashionreview #abs #photooftheday #photography # Instagram #eatclean #nutrition.) Jis atrodo, kad jis ketina suteikti skaitytojui laivagalio kalbėtis, bet tai yra pradžia ir malonus malonumas, nes yra tikimybė, kad jis to nepadarys. Žmonės padengti Becca kelionės pabaigoje.

Rudenį | Žiema 2017 m

Jordanijos Kimballo (@jordan__kimball) bendrinta pozicija

Galų gale, radau, kad Jordanija gali būti ne taip baisi, kaip ir televizoriui. Kažkas su mieli #TBT negali būti didelis nusiraminti, teisingai!?

Kūdikis J

Jordanijos Kimballo (@jordan__kimball) bendrinta pozicija

Bachelorette pirmadieniais, 8 val. ET ant ABC.