Mes nustatėme atsakymą į (Naujausią) “Kardashian Photoshop” dramą

Kreipkitės į kastuvą: “Kardashians” istorija “Photoshop” nepavyksta.

Ne, ne kiekvienas teiginys yra įtvirtintas, tačiau “fam” pasižymėjo gana tvirtais pataisymais, kurie skatina gerbėjus atidžiai stebėti kiekvieną nuotrauką, kurią jie paskelbia (atminkite, kad tokia akivaizdi, netgi Kim K negalėtų to paneigti?) . Ši savaitė buvo “Ar jie tai” Photoshop “? apima Calvin Klein skelbimus, kurie buvo atskleisti šią savaitę.

Visų ginčų šaltinis ir neatsakingas komentarų skiltyje? Kourtney Kardashian dešinėje rankoje. 

CK Lead
© 2018 Willy Vanderperre

Iš pirmo žvilgsnio nieko nelabai. 8 mėnesių nėščia Khloé atsipalaiduoja. Kimas stovi centre. Kendall pabėgo, kas žino kur. Bet padidinkite Kourtney ir-Dieve mano, tai foto trūkumas?!

Pagrindinių penkių seserų fotografijoje Kourto rankos ne visai atrodo netgi – tiesa, jos dešinė ranka yra žymiai plonesnė už jos kairę.

Tai nepastebėdavo masės, matę picą apie Calvin Klein’ą “Instagram”. 

Mūsų šeima mus daro, kas mes esame: @kimkardashian, @kendalljenner, @ kourtneykardash, @ kyliejenner ir @kloekardashian yra šeimos nariai, taip pat ir jūs. Seserys pateikiamos # Fall2018 #CALVINKLEINJEANS ir #CALVINKLEINUNDERWEAR kampanijoje. Fotografavo @willyvanderperre. Atraskite naujus stilius, įskaitant įkvėptas Monogramos apatinius drabužius, esančius calvinklein.com/mycalvins. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Prisijungti prie mūsų šeimos. #MYCALVINS

Paskelbta CALVIN KLEIN (@ calvinklein)

“Kodėl kourtneys ginklai toks plonas?” vienas komentaras rašė. “Jums reikia rasti naują redaktorių …” Photohopping apie tai yra siaubingas “, – sakė kitas. 

Nors klaidos kaltininkas iš pradžių atrodo Photoshop, labiau tikėtina, kad tai apgaulingas šviesos ir šešėlių apgauti. Kada Žmonės išnagrinėję nuotraukas savo originalioje rezoliucijoje, jie priėjo prie išvados, kad apšvietimas yra kaltas dėl neatitikimo, nes mažesnės skiriamosios gebos socialinės žiniasklaidos nuotraukos daro originalų teisingumą. 

SUSIJĘS: Kim Kardashiano kaltinamas fotografuojant jo Instagramas dar kartą

Atsižvelgiant į CK komentarų skilties išvaizdą, šios naujienos dar nepasiekė “Instagram” masių. Spartusis klaviatūros kariai: nieko čia nematyti.