Mes natūraliai apsėstas nauja džinsinio plaukų spalvų tendencija

Jūsų mėgstamiausia džinsų pora buvo naudojama kaip plaukų spalvos tendencija, ir mes esame visiškai tuo susidomėjęs. Pastarosiomis savaitėmis džinsinio plauko variacijos visame socialinėse žiniasklaidos priemonėse pasikeitė, pakeičiant ypač drąsų bliuzą ir purpurius, susijusius su nardymo estetika, kad būtų galima plačiau iš akmens nuplauti. “Džinsinio audinio tendencija nėra panaši į kitas ryškias ir įdomias plaukų spalvų tendencijas, tačiau ji visada yra mėlynos spalvos, kad imituotų vieną iš labiausiai mėgstančių Amerikos dalykų: mėlyni džinsai. Tai tikras” Americana “,” Justin Anderson “,” Celebrity Colorist “ir” Justin Anderson ” Pravana svečias menininkas, sako Stiliuje.

“Skirtumas tarp džinsinio plauko ir kitų kūrybinių spalvų tendencijų yra tas, kad jis neturi būti per daug sočiųjų”, – priduria jis. “Kaip džinsas, jis gali atrodyti šiek tiek išnykęs ir išplauti”. Tai puiki naujiena tiems iš mūsų, kurie neturi laiko nuolat atnaujinti savo spalvos ir panaši į naftos dėmių plaukų tendenciją, tai yra tas, kuris atrodo ypač gerai prieš tamsesnes bazes – tiesiog nepamirškite, kad sunkus kėlimas turės būti padaryta, nes jūsų atspalvį reikia išbalinti prieš imant mėlynus tonus.

Denim Hair Embed 1
Shurie Saxelby (@surie on Instagram)

SUSIJUSIOS: “Oil Slick Hair” yra “Hottest” nauja spalvų tendencija, skirta “Instagram”

Anderson rekomenduoja pradėti lėtai ir didinti intensyvumą, kai esate patenkintas pradiniu paleidimu. “Įsitikinkite, kad pasakote savo stilistą, kad nenorite, kad būtų pernelyg sotumo spalvos. Atsineškite jums tamsių atspalvių nuotraukas”, – teigia jis. Nors spalva turėtų būti šiek tiek išblukusi, vis tiek turėsite gauti reguliarius blizgesius, kad išlaikytumėte apdailą (nebent esate į tą rūgštinį paviršių išvaizdą) ir pakeiskite savo tradicinį šampūną ir kondicionierių spalvų taupymo formulei. Nei skirtingai nuo mitinės džinsų Kelioninių kelnių seserys, tai gana vienodo dydžio derinimo tendencija, kuri dirba su visomis plaukų tekstūros ir odos spalvomis, nors alyvuogių odos spalvos turi būti pritaikytos natūraliems žaliams patarimams, kuriuos gali turėti jų oda. Be to, turėdamas tiek daug kūrybingų spalvų tendencijų, kurios galų gale sutampa su tam tikromis jūsų drabužių spintelių detalėmis, gana gaivus atsinešti tai, kas prasideda pažodžiui viską – žinote, kaip nuostabi pora iš “Seven for All” žmonijos, kad tiesiog atsisakote išmesti.

SUSIJUSIOS: “Glow-in-the-dark” plaukai yra oficialiai dalykas

Denim Hair Embed 2
Shurie Saxelby (@surie on Instagram)