Mes esame oficialiai apsėstas Oscar Nominee Rosamund Pike “Daring” raudonojo kilimėlio stiliumi

Šviesi bombonešis “Rosamund” lydekos gali būti žinomas kaip žaismingas ryškus simbolius ant didžiojo ekrano, įskaitant jos vaidmenį trileryje Gone Mergina, už kurią ji yra nominuota už akademijos apdovanojimą už geriausią aktorę, bet tai, kas atkreipė dėmesį į žvaigždės rizikingą raudoną kilimėlį.

Neginčytina, kad “Pike” scenarijaus pasirinkimai atitinka “hype”: “Oskaro” pretendentas suklaidino savo figūrą etiketės parodoje atidarytoje violetinėje mėlynoje atspausdintoje “Louis Vuitton” pamainoje, per savaitę po gimdymo vilkėjo dramatiško “Vera Wang” auskarų išdrožinio suknelė “Golden Globe Awards” apsvaiginta “Christian Dior” suknelelyje, aptraukta gėlių aplikacijomis 2015 m. SAG apdovanojimuose. Kalbėk apie baimę skatinančią.

SUSIJĘS: “Rosamund” šilko patiekalai, gydant “Post-Baby Fashion” riziką

Nors jos spalvos yra juodos ir baltos spalvos, Pike išvaizda yra nieko kito, negu paprastas. Iš tiesų ji meistriškai išstumia unikalias ansambles, kurios gali būti apibūdinamos tik kaip svajingos, seksualios ir net artimos nuspėjamai. Esame įsitikinę, kad kitą sekmadienio “Oskaro” ceremoniją laimės dar viena raudonų kilimų laimė, ir mes negalėjome labiau džiaugtis, kokia apranga ji debiutavo ant raudono kilimo. Tikimasi, apsilankykite galerijoje “Pike” geriausiomis suknelėmis.

FOTO: “Rosamund Pike” geriausias raudonasis kilimas atrodo visur