Mergina traukinių žvaigždėje Emily Blunt dėl ​​girtavimo, įveikimo stostre ir išlaikymo žemo profilio

Nebuvo lengva paversti Emily Blunt į išsipūstą alkoholį, kad vaidintų vaidmenį labai laukiame trileryje Mergina traukinyje. Pirma, ten buvo skruostai. “Dantų protezai sukūrė šias formas, kurios sukimba ant mano dantų, kad mano veidas atrodytų neryškus”, – teigia Blant, kuris kartu su makiažo meistru Kyra Panchenko mokėsi girtuoklių vairuotojų gobtuvių šūvius, kad atrodo teisingai. “Kai filmavome, mes labai konkrečiai kalbėjome apie tai, kur ji buvo per dieną: kaip girta ji buvo, ar ji buvo badavusi,” sako Blunt. “Kyra yra tokia talentinga. Pagal akis aš naudoju pilką akių šešėlį, kad išryškindavau apskritimus ir šiek tiek šepečiu, kad galėčiau pilti spidero venas visame mano veidui. “Ar galbūt keisčiausias makiažo aktas niūri? Serijiniai krauju uždegę kontaktiniai lęšiai, kurie buvo pakeisti priklausomai nuo jo apsinuodijimo lygio (rožinės spalvos, raudonos, girtas, geltonos spalvos). “Ji graži, todėl buvo labai sunku, kad ji atrodytų baisi”, – sako režisierius Tate Taylor. “Aš vis tiek sakiau ekipai:” Gerai, ar galime juos grąžinti čia ir padaryti, kad ji atrodytų šiek tiek girtas ir negraži? ”     

Iš pradžių Blunt pripažįsta, kad buvo sudėtinga apgauti savo protą aplink simbolį, paslėptą alkoholiką, kuris yra apsėstas savo buvusiu vyru ir jo nauja žmona (jau nekalbant apie atsitiktinę porą, kuri gyvena kelias duris nuo jų). “Mano gyvenimo būdas yra toks skirtingas”, – sako aktorė, kuri buvo nėščia savo antrosios dukros “Violeta” metu filmavimo metu. Norėdami pasiruošti vaidmeniui, ji stebėjo epizodus dokumentinių serijų Intervencija. “Man reikia suprasti, kokia priklausomybė jums fiziškai ir psichiškai, ir kaip ji veikia jūsų savigarbą. Ši moteris, kurią aš žiūri ekrane, yra tokia sugadinta, taigi suskaidyta, kad žmonės netgi nenori kvėpuoti tokio pat oro kaip ir “.

SUSIJĘS: Emily Blunt rungtynės John Krasinski “Girl On the Train Premiere” 

Tiksli priešinga galima pasakyti apie “Blunt”. Kai susitiksime pietums jaukiame vietiniame restorane prie naujojo Brooklyno namo, ji dalijasi su savo vyru, aktoriumi John Krasinski (Biuras), o dukterys “Hazel”, 2 ir “Violet”, 5 mėnesius, išmeta tam tikrą žemos raiškos, savaime neigiamos charizmos, kurią sunku atsispirti. Švytėjimas su nauju motinystės gurkšniu ir šviežia nuo reklamos ir fotografijų, susietų su Mergina traukinyje, ji brizuoja į restoraną kaip kažkoks Holivudo vienaragis: aktorė, kuri yra visiškai kerinanti, tačiau visiškai nepažeista. “Aš vis dar maitinu krūtimi, todėl aš visą laiką alkanas”, – ji man sako, kad ji nuskaito meniu. Aprengta “Maison Scotch” apipavidalinta grietinėlė ir skaidri juoda marškinėliai, ji atrodo kaip šiek tiek suaugusi ir sudėtingesnė jos garsiosios versijos versija. Velnias dėvi Pradą charakteris. Įsivaizduokite Emily kaip modernizuotą Miranda Priestly, Kraštų eismo vadovo redaktorių, visas švarias linijas ir puošnus audinius. “Aš myliu aukšto tempimo blauzdą”, – sako ji, atsitiktinai apie savo aprangą. “Šiuo metu esu džinsus”. Kaip ji sako, ji paleidžia savo rankas per auksą Jennifer Fisher’io karoliai, kuris ant jos kaklo dangtelėja. “Aš turiu J ir E, ir aš ketinu gauti mergaičių pavadinimus, išgraviruotus ant šio”, – sako ji, nurodydama tuščią aukso juostą. Ji ir Krasinski pasirinko pavadinimus Hazel ir Violetinė, nes jiems patiko jų “antikvariška” britų vibe. “Jie skamba kaip dvi mažos senelės, – sako Blunt su juokais. “Jie turėtų žaisti tiltu ar kažką”.

Aštuonias savaites po gimdymo, Blunt vis dar prisitaiko prie tikimybės, kad dar kartą gimus naujagimiui. “Po to, kai mes grįžome namo iš ligoninės, aš nedėvėjau per savaitę, o tada su Juo ir aš:” Eikime vakarienei “. Galėjau trukti tik apie valandą, nes mano boobs sprogo. Kai pirmą kartą įeina pienelis, tai yra kaip cunamis. Bet mes nuėjome, tiesiog įrodyti save, kad jaučiamės normalus sekundę. “Perėjimas iš vieno ar dviejų vaikų nebuvo lengvas. “Tai zoologijos sodas!” – sako Blunt. “Kai buvo tik vienas vaikas, kažkas galėtų sėdėti. Dabar niekas negauna pertraukos. Bet Jonas yra labiausiai neįtikėtinas tėvelis. Jis pirmenybę teikia “Hazel”, taigi man nepaklausia manęs per daug, nes aš buvau toks suvartotas su kūdikiu. “Hazelis lėtai priprato prie šiek tiek sūrio. “Nebuvo jokių fizinių išpuolių ar nuovokų”, – sako Blunt sausai. “Ji svyruoja tarp visiško nejaučiavimo ir akivaizdžių aistra”.

Jei “Blunt” atrodo atsipalaidavęs, tai gali turėti kažką panašaus į jos foną. Kaip vaikas, aktorė nukentėjo nuo sustingimo. “Manau, kad viskas, ką turi įveikti gyvenime, galų gale paverčia kelią [už kurį tu tampa suaugęs]”, – sako ji. “Aš labai išdrįsou, ir iki šios dienos aš nekenčiu nepasitikėjimo žmonėmis ir baugininkais”. Kai Bletenas buvo mažas, ji dažnai pasakojo žmonėms, kad jos vardas yra kažkas kita nei Emily, nes, kaip ir daugelis pasisakymų, ji turėjo sunkų laiką sakydamas savo vardą. “Vardai visuomet yra sudėtingi, nes negalite pakeisti kito žodžio ir jame yra tiek daug spaudimo. Net ir dabar, kai aš esu pavargęs ar jaučiuosi vietoje, aš vis dar kartais stengiuosi pasiimti žodžius. Kai aš skambinu telefonu, ypač, jei pakviečiu ką nors, kurio nežinau, aš turiu psichiškai pasiruošti. Tarp jų visada yra didelė pauzė, kai jie klausia “Kas pašaukia” ir kai sakau “Emily Blunt”. “

SUSIJĘS: Emily Blunt’s Changing Looks 

Aktorė, kuri mano, kad mokykloje vaidina vaikas, vaidina vaiku, padėjo jai įveikti sklandesnes problemas, dabar yra išreikštas Amerikos instituto “Stuttering” metinių šventės patarėja. “Bruce’is Willis iš esmės yra ginkluotas kiekvienu garsiuoju pasninku, kurį žinau, kad jis yra jo dalis”, – sako ji. Viceprezidentas Joe Bidenas, Samuelis L. Jacksonas ir Harvey Keitel visi buvo apdovanojimai. Ji niekada iš tikrųjų nepražygsta. Tačiau dauguma žmonių mokosi prisitaikyti. Imk Willis. “Jis visada buvo sustingęs. Bet jis jį daro. Jūs žinote, kaip jis tarsi tyliai kalba ne taip “? Tai gali atrodyti prieštaringa, kad tiek daug aktorių kovoja su sutrikimu, bet Blant sako, kad tai yra visiškai prasminga. “Jei kalbėsi su bet kokiu aktoriumi, jie jums pasakys, kad jie niekada neužsikrauna, kai jie veikia. Veiksmas yra būdas pašalinti sau nuo savęs. “Tapdama kažkuo kitu, ji sako, kad jūs pabėgiate nuo savęs atspindžio, kuris dažnai pasireiškia jūsų keliu.   

Tie patys įgūdžiai, kurie leido Bletenui įveikti jos užmigimą, padėjo jai įtvirtinti reputaciją kaip viena iš daugialypių savo kartos aktorių. “Niekas negali įkelti jos į dėžutę, nes ji padarė tiek daug skirtingų filmų,” sako Mergina traukinyje chinatographer Charlotte Bruus Christensen. “Kai kurios aktorės karjeros neveikia. Bet su Emily, tai tikras talentas. Ji gali veikti bet kuria dalimi. “Taylor sutinka:” Ji tikrai patenka į gylį, kokio pobūdžio yra intelektualųjį lygmenį “. Be to, kad jos scenos vagystė priešais Meryl Streep ir Anne Hathaway Velnias dėvi pradą, “Blunt” labai nusipelnė už savo vaidmenis laikotarpiu biopics (Jaunoji Viktorija), sci-fi trileris (Rytojaus riba) ir tokios dramos kaip “BBC” televizijos filmas Gideono dukra, už kurią uždirbo Auksinio gobeleno ir Peabody apdovanojimai. Bet su savo pagrindiniu vaidmeniu Mergina traukinyje, kuris žada būti šio rudens kasos ekvivalentu Gone Mergina, “Blunt” artėja prie visiško naujo lygio stardom. “Tai pragaro atlikimas,” sako Christensenas. “Jei ji negaus nominacijos Oskarui, aš nežinau … ji turėtų būti!”

Dabar, kai ji laukia spalio filmo išleidimo, “Blunt” guli žemai su savo šeima. Savaitgaliais jie kartais pabėgsta aplankyti draugus Konektikute, Niujorko Vestčesterio apygardoje ar Martos vynuogyne, kur jie neseniai gyveno netoli Ted Danson ir Mary Steenburgen. “Sunku iš tikrųjų daug keliauti su naujagimiu”, – prisipažįsta ji, įsimenama į šiltą ricotta cavatelli dubenėlį su tasso kumpiu. Laimei, ji nemyli, kad liktų netoli namų. “Daugelis žmonių, kurie gyvena Brooklyn, labai gerbia mūsų privatumą, todėl čia jaučiuosi saugūs”, – sako ji. “Tu girdi ne garsiai gatvėje. Jei kas nors yra, žmonės yra tokie: “Oi, aš myliu tavo filmą”, ir visa tai “. L.A., kur pora neseniai pardavė savo namus Kendall Jenneriui, tai yra labai skirtinga sritis. “Įžymūs žmonės yra visur, todėl yra labiau kvailas požiūris į garsenybes. Yra tikimasi. “Jūs ketinate fotografuoti su savimi” – tai frazė, kurią girdžiu daug. “

Kaip jūs galėjote atspėti, aktorė nėra didelė dėl savęs. Tiesą sakant, ji yra visiškai patenkinta, kad visiškai išstumia visą socialinės žiniasklaidos cirką. “Būtina sąžiningai, aš viską drebu. Aš galiu vos susitikti su el. Paštu ir tekstais, jau nekalbant, išsiųsiu viešą informaciją apie tai, ką darau visą dieną “. Nors ji palaiko asmeninį” Instagram “paskyrą (” Vieninteliai žmonės, kuriuos aš seka, be mano draugų – Lena Dunham ir Amy Schumer, nes jie mane juokia “), ji nejaučia jokios pareigos viešai skelbti. Tiesą sakant, gana priešingai: “Jūs turite nupiešti liniją kažkur”, – sako ji. “Mano darbas yra įtikinti žmones, kad aš esu kažkas kitas, ir leisk jiems eiti kartu su manimi. Jei pasidalinsi per daug apie save, žmonių susidomėjimas tampa jūsų atžvilgiu, o ne vaidintais vaidmenimis. “” Blunt “yra nostalgiškas Holivudo” Aukso amžiui “, kai socialinių dalijimosi platformų, tokių kaip” Instagram “ir” Twitter “nebuvimas, leidžia žiūrėti filmų žvaigždes paslapties. “Ten buvo tokia paslaptis aktoriams – tu juos pamatai, ir jie buvo kaip reti paukščiai”.  

“Blunt” pipirmėtė atvyksta. “Niekas šiame mieste nežino, kaip tinkamai gaminti arbatą”, – ji juokauja, atidarė nedidelę uždarą maišelį ir ištraukė savo arbatos maišelį į šalto vandens šaltinį priešais ją.  

Šį rudenį, kai aktorė ir jos klanas laikinai persikelia į Londoną už būsimą vaidmenį klasikinio filmo Mary Poppins, “Blunt” nebus sunku rasti padorų arbatos puodelį. Ji gyvena visą savo šeimą (įskaitant ir savo seniausią seserį, kuri yra vedama su aktoriumi Stanley Tucci – jie susitiko Blunt ir Krasinskio vestuvėse Džordžo Clooney turto Komo ežereje), todėl ji malonu grįžti namo. Lygiai taip pat įdomu teatro mėgėjams, kurie sukūrė savo debiutą 18 metų Londono scenoje priešais Judi Denchą? Pasirodo, kaip Mary Poppins Hamiltonas žvaigždė Lin-Manuel Miranda. “Aš mačiau savo pasirodymą Brodveju tris kartus, kaip stalkeris”, – paaiškina ji, kai klausia, ar ji asmeniškai žinojo prieš pradėdama filmuoti. “Tai širdis lenktyniauja, visas projektas”. Naujame filme Poppins grįžta po to, kai vaikai išaugo ir dabar turi savo vaikus. “Ir stebuklingai, Džulija Andrews tapo man,” sako Blunt. “Bet ji nėra tokia gera, kaip dainininkė”. Tiesa, aktorė, kuri turėjo daug pamokų, kol ji dainavo muzikiniame fantazijos filme Į mišką– nekalbama apie vokalą. Tiesą sakant, ji ramiai uždirbo pinigus nuo jos balsų daugelį metų, žaisdama dalis animacinių filmų, tokių kaip Gnomeo ir Džuljeta ir būsimas populiarių vaikų TV šou pritaikymas Mano mažasis ponis. “Tai malonu padaryti šiuos filmus, nes mano vaikai galės pamatyti juos vieną dieną”, – sako ji. “Tai ir man patinka pasirodyti dirbti pižamos”.

Kai nešiojau savo PJ, Blunt nusileidžia link labiau struktūruotų siluetų. “Dėl raudono kilimo, man patinka drabužiai”, – sako ji. “Aš ne tokia gera, kokia yra eterinė, mergaitė, įnoringas dalykas. Aš linkiu eiti į drabužius su ryškiais gabalais ir stipriomis spalvomis “. Po to, kai” Blunt “šią popietę išeina iš restorano, ji eina į namus, kad išbandytų daugybė suknelių Mergina traukinyje première. “Mano draugas išvyksta su gražiu pinot noir buteliu, todėl tai gali būti siurblio ir iškrovimo naktis”, – sako ji. Tačiau pirmiausia ji linkusi į prioritetus: maitinti Violetinę ir įdėti mados šou “Hazel”. “Mano dukra mano, kad jaudina, kai mano stilistas ateina su drabužių stalčiais. Aš visada leiskite jai išbandyti drabužius “. 

VIDEO: Emily Blunt’s Beauty Transformation

 

Daugiau informacijos apie mūsų Emily Blunt padengtą istoriją, pasiimti lapkričio mėnesio numeryje Stiliuje, prieinama kioskose ir skaitmeniniam atsisiuntimui Penktadienis, spalio 14 d.