Mergaičių žvaigždė Jemima Kirke Rankomis dažytos šios dizainerio rankinės jums patinka

Jemima Kirke
TEISINIAI HOBO BAGS

Jonathan Borge

Lapkričio 15 d., 2017 m. @ 12:00 val

Galite geriausiai pažinti Jemima Kirke kaip fantastiškai gyvybingą Jessa’ą Merginos, bet realiame gyvenime 32-erių žvaigždė ir mama iš dviejų geriausiai atpažįsta savo darbą kaip dailininkė.

Štai kodėl prasminga, kad ji kartu su Hobo išleido 20 rankinių, kiekvienai iš jų asmeniškai dažytos Kirke, kolekciją. Į gabalus, kurių dydis yra nuo 185 USD ir 435 USD, yra grafika iš savo vaizduotės kaip drugeliai su vaivorykštėmis, švelnios širdies, “soulful mun”, “rūkyti vienuoliai” ir “Dobermanas”. Iliustracijos dažomos ant viršutinės rankenos juodos, rudos ir kreminės odos gabalėlių, kai kurių kraštinių detalių, taip pat mažų monetų piniginės ir drobės.

TEISINIAI HOBO BAGS

Antrosios amatininkų serijos serijoje (pirmoji buvo Brooklyno tatuiruotės menininko Virgina Elwood darbas), Kirke buvo suteikta tema “meilė visomis formomis”.

“Aš nesu dizaineris bet kuriuo ruožu ir aš norėjau atsižvelgti į tai, kad tai maišas, o ne drobė – kažkas bus jį dėvėti”, – sakė ji Stiliuje, sakydamas, kad ji mėgavosi tapyba tekstūruotos odos. “Ir tai buvo iššūkis man tam tikrą kompromisą, kurį norėjau daryti instinktyviai ir ką kažkas norėtų pirkti”.

TEISINIAI HOBO BAGS

Jos ir meilės apibrėžimas taip pat nesitikima.

“Tai nėra tema, kurią aš kada nors galėčiau pažvelgti į širdies formą. Manau, kad širdis buvo tokia prekių rūšis ir tai reiškia, kad dabar taip mažai, kai pažvelgsite į ją “, – sakė ji, pradėdama paaiškinti, kas jai yra meilė.

“Manau, tai gali būti juokinga, aš manau, kad tai gali būti tamsa, manau, tai gali būti mirtina, manau, tai gali būti juokinga, manau, tai gali būti vienos nakties pozicija, manau, kad tai gali būti neįtikėtinai skausminga. Širdis yra toks mielas, laimingas dalykas … Aš buvau toks: “Gerai, aš ketinu šiek tiek įdėti šiek tiek to, ką aš galvojau apie meilę į tokias bukles formas”.

VIDEO: Lola Kirke atskleidžia savo grožio režimą

Be to, 30 proc. Pajamų iš kapsulės bus naudinga “Project Creative”, organizacijai, kuri padeda benamiams ar nuskurdusioms šeimoms ir vaikams gauti meninį išsilavinimą.

Slinkite žemyn, kad galėtumėte pamatyti daugiau iš kolekcijos ir apsilankykite hobobags.com, kad galėtumėte jį įsigyti dabar.