Mergaičių Jemima Kirke gyvena jos sapnu, mandagumo Zayn Malik

Jemima Kirke (aš esu gėjus, taigi ne sutraiškyti) Manau, kad ji puikus, puikus ir super juokingas.

32 metų vyras vaidino svarbų vaidmenį Merginos ir neseniai išleido mielą rankų dažytų rankinių rankų liniją su “Hobo”. Tačiau per pastaruosius metus ji padarė keletą kameškų muzikinių vaizdo įrašų, kurie, mano nuomone, atrodė labai atsitiktiniai, bet velniškai kietas.

Ji ištyrė lyties ribas Alex Camerono “Nepažįstamo bučiavosi” scenoje ir vaizdavo seksualią AF piktogramą Zayn Maliko “Dusk Till Dawn” vaizdo įraše praėjusį rugsėjį.

Huh? Jemima Kirke Zayne vaizdo įraše?

Aš pasiimiau Kirke greitą pokalbį ir paaiškėja, kad kamejas tikrai turi prasmę.

“Kas per-! Niekas manęs apie tai neklausė! Taip, tikrai. Ir aš buvau šokiruotas, pavyzdžiui, “oh gosh, phew”, kuris paslydo po radaru “, – ji pasakojo mums, galvodama, kad niekas nepastebėdavo pagrindinės aktorės iš HBO serijos, kurios populiariosios žvaigždės vaizdo įraše.

Taigi, kaip tai atsitiko?

“Galite įsivaizduoti. Jie susisiekė su manimi … Tai buvo didžiulė komercinė galimybė, kuri nebuvo didelė mano laiko investicija, ir tai buvo įdomu. Tai buvo f-ing įdomus. Aš visada norėjau būti muzikos vaizdo mergina. Kas ne? “, – sakė ji. “Tai mano svajonė – tai būti muzikos vaizdo mergaitė, nesvarbu, ar tai yra tema, kaip meilės Mariah Carey daina, ar karšta mergina, pavyzdžiui,” Poison “vaizdo įrašas. Tai sapnas. “

SUSIJĘS: geriausios dainos, kad Merginos Palaimintas mus per visus metus

Čia eini-Zayn, kad sumanūs.

Be to, Kirke taip pat aptarė neseniai įvykusius seksualinio priekabiavimo skandalus Holivude ir sutiko, kad jie yra moterų laimėtojai.

“Manau, kad tai nuostabu, tai kaip mokslinis fantastikos romanas. Manau, kad tai puiku. Aš turiu galvoje, kad aš tikrai jaudinau, ir man patinka tai, kad vyksta grandininė reakcija, ir aš tikiuosi kiekviena iš šių moterų. Ir taip, leisk tai tęsti “, – sakė ji. “Man tai nėra šokiruoti, pasakojimai nėra man šokiruoti, man šokiruojantis tai, kad tai vyksta tokioje sprogioje, sutrumpintoje pusėje ir tai man tikrai įdomu”.