Melanija Trumpas priima NATO “White Ballet Elie Saab” suknele

Svaringai kalbėdamas, Melanija Trumpas trečiadienio popietę susilaukė NATO aukščiausiojo lygio susitikimo Briuselyje.

Pirmoji ponia atnešė ranką kartu su savo vyru, prezidentu Donaldu Trumpu (kuris agresyviai stumdė, kad NATO narės turi padvigubinti savo gynybos išlaidas), žvelgdamas į vasaros balto Elie Saabo kokteilio suknelę (ribotą dydį vis dar galima įsigyti už 7 450 dolerių) su ja mylimieji nuogi stiletto siurbliai. Šiuo metu nėra logotipų.

BELGIJA-NATO APSAUGOS POLITIKA-SUMMIT
BENOIT DOPPAGNE / Getty Images

Išvaizda yra labai vertinga nuo suknelės, kuri iš pradžių buvo parodyta 2017 m. Pavasario 2017 m. Elie Saabo parodoje. Kelio tako versija buvo ne tik neįtikėtinai nesudėtinga, bet ir supakuota su baltomis kelnaitėmis ir tinkančia liemenėlė, tačiau taip pat buvo sukurta tropinių atostogų reikmenų priedai: “Strappy” sandalai, spalvingi karoliukai, karoliukai ir įdomus sankabas.

Elie Saab - Runway RTW - Spring 2018 - Paris Fashion Week
Katwalking / Getty Images

Jis atkreipė dėmesį į dizainerio vestuvių kolekcijas, kurios taip pat yra sudėtingos nėrinių perdangos. Faktiškai, Sesijų žaidimas žvaigždė Rožė Leslija dėvėjo Elie Saabo suknelę savo pačių broliams Jon Snow-erui, Kit Harringtonui – praėjusį mėnesį.

Nors buvusios pirmosios moterys dažnai dėvėjo dizainerių sukurtus suknelėlius, kurie pasisakė iš bet kurios šalies, kurioje jie lankėsi, Melanija iš tikrųjų nesilaikė precedento. (Tačiau ji taip pat nešiojo visus Amerikos dizainerius Ralphą Laureną liepos ketvirtadienio šventėms Baltuosiuose rūmuose).

Vis dėlto mes negalime įtikinti, ar jos sprendimas vilkėti Libano dizainerio Elie Saabo išvaizdą turi kokią nors kitą koduotą reikšmę. Tikriausiai ne, atsižvelgiant į jos pasirinktą istoriją ne pateikti tarptautinėje arenoje pranešimą apie prestižą. Ji greičiausiai tiesiog patiko suknelei. Žinoma, nereikia dėvėti Belgijos kilmės dizainerio, tačiau tai nepastebima. 

Anksčiau šią popietę Briuselyje vykusių NATO lyderių sutuoktinių renginiui, kur jai prisijungė Slovėnijos ministras pirmininkas, jos gimtinė, Calvin Klein išsiskyrė. Ar galbūt ji galėjo būti pagarba tiek prekės ženklo amerikiečių paveldui, tiek jo dabartiniam kūrybiniam direktoriui, Belgijos dizaineriui Rafui Simonui, mes įdomu? Vėlgi, su savo istorija, mes neatsižvelgėme į tai.

Sutuoktiniai of the NATO leaders visit to the Queen Elisabeth Chapel in Waterloo
Photonews / “Getty Images”

Kaip ir daugelis iš “Melania” išvaizdos, prasidėjusios nuo 2018 m. “Didžiojo kailio ginčų”, šis išvaizda yra gana paprasta, gana klastinga. Žemiau kelio? Patikrinti. Fit-and-flare? Patikrinti. High-neck? Patikrinti. Suporuotas su dygsniais? Jūs statote. Vienintelis dalykas trūksta – marškiniai apykaklė.

Ar ji nešioti marškinių suknelę, kad susitiktų su Anglijos karaliene penktadienį? Ar jai atrodys angliškas dizaineris, galbūt Meghan Markle fave kaip Emilija Wickstead? Palaikykite.